[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

Skoda prezentuje zimowe wyposażenie

Są takie elementy wyposażenia samochodu, które pomagają kierowcom w korzystaniu z auta w czasie zimy i mroźnej pogody. Oto niektóre z nich.

Samochód gotowy na zimę Samochód gotowy na zimę

Elementy wyposażenia samochodu, które zwiększają komfort i przyjemność codziennych podróży, także w zimowych miesiącach, to nieocenione udogodnienie. Kompaktowy model Skoda Scala oraz miejski SUV Kamiq mogą na przykład zostać wyposażone w udogodnienia takie jak:

  • cztery podgrzewane fotele,
  • podgrzewana przednia szyba,
  • podgrzewane dysze spryskiwaczy.

Bezkluczykowy system KESSY, montowany przez Skodę, umożliwia wsiadanie do pojazdu oraz uruchamianie silnika bez używania kluczyka samochodowego i zamarzniętego zamka. Z kolei w modelach Karoq, Kodiaq, nowej Skodzie Octavia oraz Skodzie Superb dostępne jest dodatkowe ogrzewanie, sterowane przy pomocy pilota lub smartfona.

Ciepłe fotele, ciepłe wnętrze

Skoda w ogóle znana jest z rozwiązań, które wpływają na komfort jazdy wszystkich pasażerów. Z tego powodu ogrzewanie foteli w kompaktowej Skodzie Scala oraz Skodzie Kamiq przewidziane jest zarówno dla osób siedzących z przodu, jak i z tyłu pojazdu.

Chłodniejsze dni nie będą uciążliwe również dla podróżujących modelami: Karoq, Kodiaq, Octavia czy Superb, w których dostępne jest dodatkowe ogrzewanie sterowane pilotem lub smartfonem za pośrednictwem aplikacji Skoda Connect.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>

REKLAMA

Ogrzewanie - panel sterowania Ogrzewanie - panel sterowania

Dobra widoczność podczas jazdy

Dostępna jako opcja ogrzewana kierownica w modelach Kamiq i Scala umożliwia prowadzenie samochodu zimą bez rękawiczek, które mogą utrudniać jazdę i wpływać na bezpieczeństwo podróżowania.

Z kolei podgrzewanie przedniej szyby szybko roztopi lód czy szron zgromadzony na jej powierzchni, dzięki czemu nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na odśnieżanie i ryzykować zarysowania powierzchni szyby.

Kolejnymi przydatnymi elementami wyposażenia są podgrzewane dysze spryskiwaczy, które zapobiegają zamarzaniu płynu oraz reflektory adaptacyjne Full LED, które zapewniają bardzo dobrą widoczność nawet w trudnych warunkach drogowych.

W wyposażeniu opcjonalnym dostępny jest również asystent świateł drogowych, natomiast czujniki deszczu i zmierzchu oraz funkcja coming/leaving home występują w modelach Scala i Kamiq jako standard.

Dodatkowym udogodnieniem dla wszystkich kierowców jest bezkluczykowy system KESSY, który umożliwia otwieranie drzwi bez używania kluczyka samochodowego oraz uruchomienie silnika pojazdu za pośrednictwem specjalnego przycisku. Dzięki temu kierowca nie musi szukać kluczyka w torbie lub kieszeniach, co szczególnie przydaje się zimą, podczas niskich temperatur.

Zobacz także: Volvo V60 T8 Twin Engine - rodzinny nie znaczy nudny!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

ŠKODA MAGAZYN nr 01/2020

Czy dziś lepiej wybrać samochód hybrydowy czy elektryczny, a może jednak coś pomiędzy nimi, czyli hybrydę typu plug-in? czytaj dalej >>

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij