REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda prowadzi wirtualny salon – jak to działa?

Wirtualny Salon Skody to rozwiązanie, które umożliwia prezentację najnowszych modeli podczas transmisji na żywo. Działa już od dwóch lat, ale teraz okazuje się szczególnie przydatne.

Wirtualny Salon Skody Materiały prasowe
Wirtualny Salon Skody

Od dwóch lat Wirtualny Salon Skody umożliwia wszystkim klientom zapoznanie się podczas transmisji na żywo z najnowszymi modelami dostępnymi w ofercie marki. Profesjonalni doradcy Skody prezentują online zalety i najciekawsze funkcjonalności najnowszych modeli, pomagając tym samym w wyborze odpowiedniego auta dla każdego klienta.

Po transmisji istnieje możliwość indywidualnej rozmowy oraz rozmowy online z doradcą, podczas której odpowiada on na wszystkie pytania związane z określonym modelem i prezentuje go klientowi. Połączenie z Wirtualnym Salonem Skody możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki. Transmisje podzielone są tematycznie i odbywają się codziennie.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Wirtualny Salon Skody – zalety

Digitalizacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów strategii Skody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Wirtualny Salon.

Niewątpliwą zaletą Wirtualnego Salonu Skody jest fakt, że klienci mogą na żywo obejrzeć interesujące ich modele i poznać wszystkie szczegóły auta, którego zakupem są zainteresowani. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mogą znaleźć auto, które odpowie na ich potrzeby, bez konieczności wychodzenia z domu.

W Wirtualnym Salonie to klient decyduje o tym, jakie cechy pojazdu zostaną mu zaprezentowane podczas rozmowy z doradcą. W razie potrzeby ekspert Skody może przesłać dodatkowe materiały dotyczące danego modelu: cenniki, katalogi lub zdjęcia. Ekspert pomoże również przejść przez cały proces zamówienia samochodu online za pośrednictwem dedykowanej platformy.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Fachowe informacje na temat konkretnych modeli, ich funkcjonalności oraz działania systemów bezpieczeństwa dostępne są również w ramach Interaktywnej Akademii Skody. To cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców, które odbywają się również w trybie online i umożliwiają klientom lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań stosowanych przez markę.

Transmisje na żywo odbywają się codziennie o stałych godzinach, a ich harmonogram dostępny jest na stronie internetowej importera.

Jak skorzystać z Wirtualnego Salonu Skody?

Aby nawiązać połączenie z Wirtualnym Salonem Skody wystarczy wejść na stronę internetową importera i kliknąć w widget Wirtualnego Salonu. Można również dodatkowo podać numer telefonu, na który po zakończeniu prezentacji oddzwoni doradca w celu przeprowadzenia rozmowy indywidualnej.

Zobacz także:

Rozmowa odbywa się przez telefon, a równoczesna transmisja na żywo z salonu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Połączenie z Wirtualnym Salonem i Interaktywną Akademią Skody jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Do Wirtualnego Salonu Skody można przejść bezpośrednio.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA