REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda prowadzi wirtualny salon – jak to działa?

Wirtualny Salon Skody to rozwiązanie, które umożliwia prezentację najnowszych modeli podczas transmisji na żywo. Działa już od dwóch lat, ale teraz okazuje się szczególnie przydatne.

Wirtualny Salon Skody Wirtualny Salon Skody

Od dwóch lat Wirtualny Salon Skody umożliwia wszystkim klientom zapoznanie się podczas transmisji na żywo z najnowszymi modelami dostępnymi w ofercie marki. Profesjonalni doradcy Skody prezentują online zalety i najciekawsze funkcjonalności najnowszych modeli, pomagając tym samym w wyborze odpowiedniego auta dla każdego klienta.

Po transmisji istnieje możliwość indywidualnej rozmowy oraz rozmowy online z doradcą, podczas której odpowiada on na wszystkie pytania związane z określonym modelem i prezentuje go klientowi. Połączenie z Wirtualnym Salonem Skody możliwe jest za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki. Transmisje podzielone są tematycznie i odbywają się codziennie.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Wirtualny Salon Skody – zalety

Digitalizacja i rozwój usług online są jednym z priorytetów strategii Skody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest Wirtualny Salon.

Niewątpliwą zaletą Wirtualnego Salonu Skody jest fakt, że klienci mogą na żywo obejrzeć interesujące ich modele i poznać wszystkie szczegóły auta, którego zakupem są zainteresowani. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mogą znaleźć auto, które odpowie na ich potrzeby, bez konieczności wychodzenia z domu.

W Wirtualnym Salonie to klient decyduje o tym, jakie cechy pojazdu zostaną mu zaprezentowane podczas rozmowy z doradcą. W razie potrzeby ekspert Skody może przesłać dodatkowe materiały dotyczące danego modelu: cenniki, katalogi lub zdjęcia. Ekspert pomoże również przejść przez cały proces zamówienia samochodu online za pośrednictwem dedykowanej platformy.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Fachowe informacje na temat konkretnych modeli, ich funkcjonalności oraz działania systemów bezpieczeństwa dostępne są również w ramach Interaktywnej Akademii Skody. To cykliczne prezentacje przeprowadzane przez doradców, które odbywają się również w trybie online i umożliwiają klientom lepsze poznanie innowacyjnych rozwiązań stosowanych przez markę.

Transmisje na żywo odbywają się codziennie o stałych godzinach, a ich harmonogram dostępny jest na stronie internetowej importera.

Jak skorzystać z Wirtualnego Salonu Skody?

Aby nawiązać połączenie z Wirtualnym Salonem Skody wystarczy wejść na stronę internetową importera i kliknąć w widget Wirtualnego Salonu. Można również dodatkowo podać numer telefonu, na który po zakończeniu prezentacji oddzwoni doradca w celu przeprowadzenia rozmowy indywidualnej.

Zobacz także:

Rozmowa odbywa się przez telefon, a równoczesna transmisja na żywo z salonu widoczna jest na ekranie komputera lub smartfona, w zależności od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

Połączenie z Wirtualnym Salonem i Interaktywną Akademią Skody jest bezpłatne, dostępne dla wszystkich systemów i przeglądarek internetowych, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Do Wirtualnego Salonu Skody można przejść bezpośrednio.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 07/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 07/2020

Nowa Skoda Octavia ma nowoczesne wyposażenie, które dotąd kojarzyło się głównie z samochodami luksusowymi. Wśród nich m.in. ergonomiczne fotele z funkcją masażu i wentylacji. czytaj dalej >>

REKLAMA