REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda przedłuża sponsoring Tour de France

Skoda podjęła decyzję o przedłużeniu sponsoringu kultowego wyścigu Tour de France o kolejne cztery lata.

Skoda i Tour de France Materiały prasowe
Skoda i Tour de France

Skoda partneruje organizatorowi najpopularniejszego wyścigu kolarskiego już od 15 lat. Udana współpraca stała się podwaliną do przedłużenia kontraktu sponsorskiego z Amaury Sport Organization, podmiotem odpowiedzialnym za realizację i przebieg Tour de France.

Reprezentanci Skody oraz A.S.O. i TdF podpisali umowę obejmującą wspólne działania do 2023 roku. Współpraca przewiduje nie tylko sponsoring Tour de France, ale także wsparcie innych wyścigów kolarskich.

Umowa o współpracy została podpisana przez reprezentantów wszystkich trzech stron 6 marca w Genewie. Z ramienia Skody podpisy pod kontraktem złożyli Bernhard Maier, Dyrektor Generalny oraz Alain Favey, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu. Amaury Sport Organization reprezentował Jean-Étienne Amaury, prezes firmy, natomiast Tour de France Christian Prudhomme, dyrektor wyścigu.

- Przedłużenie długotrwałej współpracy z organizatorem Tour de France, firmą A.S.O. podkreśla bliską więź marki Skoda z jej rowerowymi korzeniami. Wspieranie Tour de France oraz innych renomowanych imprez kolarskich jest wyrazem przywiązania do 124-letniej tradycji firmy – komentuje Alain Favey, członek zarządu Skoda Auto ds. sprzedaży i marketingu.

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA

Kompleksowe wsparcie wyścigów od Skody

Oprócz sponsoringu wyścigu Tour de France umowa obejmuje wsparcie szeregu imprez kolarskich, takich jak: La Vuelta, Paryż-Nicea, Critérium du Dauphiné, Paryż-Roubaix, La Flèche Wallonne, Liège-Bastogne-Liège i L'Etape du Tour. Marka zaangażuje się także w sponsoring wyścigów kolarskich Paris-Tours i Volta Catalunya.

Ważną częścią zaangażowania Skody w Tour de France jest wyposażenie obsługi wyścigu w pojazdy marki. Specjalnie przygotowany model Superb staje się także najważniejszym samochodem w trakcie imprezy - czerwony samochód dyrektora wyścigu to mobilne centrum dowodzenia wyposażone w najnowsze technologie.

Zaangażowanie marki Skoda w kolarstwo, oprócz hokeja na lodzie, jest podstawą strategii sponsoringowej marki. Skoda prowadzi także stronę internetową o tematyce rowerowej https://www.welovecycling.com/pl/, a rowery i akcesoria od wielu lat są częścią rozszerzonej oferty marki.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA