REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda uruchomi platformę online oferującą samochody w leasingu

Skoda już niebawem uruchomi innowacyjną platformę online, która oferować będzie samochody w leasingu.

Skoda uruchamia platformę online Materiały prasowe
Skoda uruchamia platformę online

Po raz pierwszy na polskim rynku, nowe samochody marki Skoda w leasingu będzie można wybrać przez internet, bez wychodzenia z domu. Uruchomiona pod koniec lutego platforma online aut z finansowaniem leasingowym będzie dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Dzięki temu rozwiązaniu zabiegani klienci będą mogli skorzystać z oferty marki szybciej, wygodniej, jednocześnie ograniczając formalności do minimum.

Zakupy przez internet gwarantują komfort oraz oszczędność coraz cenniejszego czasu. Właśnie dlatego stale zyskują one na popularności i stają się częstszym wyborem wśród konsumentów. Według raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce”, odsetek internautów robiących zakupy online wzrósł w poprzednim roku do 56 proc.

Skoda, stawiając na pierwszym miejscu zmieniające się potrzeby klientów, już wkrótce uruchomi innowacyjną na polskim rynku platformę online oferującą samochody w leasingu.

Nowością, którą wraz z platformą zaprezentuje Skoda, jest leasing konsumencki. Teraz klient indywidualny, podobnie jak biznesowy, będzie mógł wziąć na określonych przez siebie warunkach samochód w leasing. Platforma oferującą online samochody marki Skoda w leasingu dostępna będzie pod koniec lutego.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

REKLAMA