REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda uruchomi platformę online oferującą samochody w leasingu

Skoda już niebawem uruchomi innowacyjną platformę online, która oferować będzie samochody w leasingu.

Skoda uruchamia platformę online Materiały prasowe
Skoda uruchamia platformę online

Po raz pierwszy na polskim rynku, nowe samochody marki Skoda w leasingu będzie można wybrać przez internet, bez wychodzenia z domu. Uruchomiona pod koniec lutego platforma online aut z finansowaniem leasingowym będzie dostępna zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Dzięki temu rozwiązaniu zabiegani klienci będą mogli skorzystać z oferty marki szybciej, wygodniej, jednocześnie ograniczając formalności do minimum.

Zakupy przez internet gwarantują komfort oraz oszczędność coraz cenniejszego czasu. Właśnie dlatego stale zyskują one na popularności i stają się częstszym wyborem wśród konsumentów. Według raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce”, odsetek internautów robiących zakupy online wzrósł w poprzednim roku do 56 proc.

Skoda, stawiając na pierwszym miejscu zmieniające się potrzeby klientów, już wkrótce uruchomi innowacyjną na polskim rynku platformę online oferującą samochody w leasingu.

Nowością, którą wraz z platformą zaprezentuje Skoda, jest leasing konsumencki. Teraz klient indywidualny, podobnie jak biznesowy, będzie mógł wziąć na określonych przez siebie warunkach samochód w leasing. Platforma oferującą online samochody marki Skoda w leasingu dostępna będzie pod koniec lutego.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 15/2020

Skoda Octavia występuje w wielu wersjach różniących się poziomem wyposażenia i stylizacją, a nowa odmiana Scout jest najbardziej wszechstronną z nich – auto jest dynamiczne, bogato wyposażone i ma zdolności do jazdy poza asfaltem. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 14/2020

Elektryczny SUV Skody może występować w kilku wersjach różniących się stylizacją wnętrza – ich kolory i wzornictwo nawiązują do popularnych nurtów w wykończeniu wnętrza domu. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

REKLAMA