[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Skoda uruchomiła w Polsce Wirtualny Salon

9 kwietnia ruszył Wirtualny Salon Skody, dzięki któremu klienci mogą poznać samochody tej marki bez konieczności odwiedzania stacjonarnego salonu.

Wirtualny Salon Skody Wirtualny Salon Skody

Wszyscy zainteresowani ofertą czeskiej marki nie muszą szukać najbliższego salonu, bo mają go w zasięgu ręki. Wirtualny Salon to rozwiązanie skierowane do tych, którzy są zbyt zajęci czy mieszkają zbyt daleko od najbliższego punktu dealerskiego.

Dzięki Wirtualnemu Salonowi, każdy może - nie wychodząc z domu - zobaczyć na żywo modele marki. Obecnie są to najnowsze SUV-y Kodiaq oraz Karoq. Przez specjalną stronę Wirtualnego Salonu poznać można ofertę - porozmawiać z prawdziwym doradcą i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące tych modeli.

Połączenie z salonem odbywa się w dwóch trybach. W pierwszym rozmowa odbywa się indywidualnie: na ekranie komputera lub wyświetlaczu smartfona klient widzi obraz z salonu przekazywany na żywo, a sama rozmowa odbywa się przez telefon. W tym trybie możliwa jest także wymiana dodatkowych materiałów, np. zdjęć czy cenników.

Drugi to wieloosobowy czat wideo, w którym udział może wziąć nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie. Oglądający transmisje mogą zadawać pytania, które natychmiast trafiają do prezentującego doradcy.

Połączenia z Wirtualnym Salonem są bezpłatne, jednak w przypadku połączenia przez sieć komórkową mogą zostać naliczone opłaty za transfer danych, zgodnie z taryfą operatora.

REKLAMA

Usługa dostępna będzie 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, w sobotę i w niedzielę od 11.00 do 21.00. Połączenie można zrealizować z telefonu, tabletu lub komputera, bez względu na system i przeglądarkę, z której korzysta użytkownik.

Trzeba jedynie podać swój numer telefonu komórkowego, na który oddzwoni doradca. W zainicjowanej rozmowie wideo odpowie on nie tylko na wszystkie pytania, możliwe będzie również umówienie się na jazdę próbną z lokalnym dealerem.

Wirtualny Salon po raz pierwszy otwarto w Hiszpanii, a następnie w Wielkiej Brytanii. Projekt szybko okazał się trafiony i zyskał popularność.  W ciągu jednego dnia doradcy przeprowadzają nawet kilkadziesiąt rozmów z zainteresowanymi klientami.

Wirtualny salon można odwiedzić pod adresem http://www.skoda-auto.pl/twoja-skoda/wirtualny-salon.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij