REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda uruchomiła w Polsce Wirtualny Salon

9 kwietnia ruszył Wirtualny Salon Skody, dzięki któremu klienci mogą poznać samochody tej marki bez konieczności odwiedzania stacjonarnego salonu.

Wirtualny Salon Skody
Wirtualny Salon Skody

Wszyscy zainteresowani ofertą czeskiej marki nie muszą szukać najbliższego salonu, bo mają go w zasięgu ręki. Wirtualny Salon to rozwiązanie skierowane do tych, którzy są zbyt zajęci czy mieszkają zbyt daleko od najbliższego punktu dealerskiego.

Dzięki Wirtualnemu Salonowi, każdy może - nie wychodząc z domu - zobaczyć na żywo modele marki. Obecnie są to najnowsze SUV-y Kodiaq oraz Karoq. Przez specjalną stronę Wirtualnego Salonu poznać można ofertę - porozmawiać z prawdziwym doradcą i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące tych modeli.

Połączenie z salonem odbywa się w dwóch trybach. W pierwszym rozmowa odbywa się indywidualnie: na ekranie komputera lub wyświetlaczu smartfona klient widzi obraz z salonu przekazywany na żywo, a sama rozmowa odbywa się przez telefon. W tym trybie możliwa jest także wymiana dodatkowych materiałów, np. zdjęć czy cenników.

Drugi to wieloosobowy czat wideo, w którym udział może wziąć nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie. Oglądający transmisje mogą zadawać pytania, które natychmiast trafiają do prezentującego doradcy.

Połączenia z Wirtualnym Salonem są bezpłatne, jednak w przypadku połączenia przez sieć komórkową mogą zostać naliczone opłaty za transfer danych, zgodnie z taryfą operatora.

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 13/2020

Skoda Octavia RS po raz pierwszy oferowana jest w takiej wielu odmianach. Najciekawszą z nich jest wersja hybrydowa z układem napędowym o mocy 245 KM. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 12/2020

Skąd wzięła się nazwa tego modelu? Ile wersji będzie oferowanych w sprzedaży? Czy Skoda naprawdę ma napęd na tylne koła? Odpowiedź na te i na inne pytania. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 11/2020

Za pomocą smartfona można dzisiaj monitorować samochód, a nawet zdalnie nim sterować – dzięki łączności LTE, GPS, Bluetooth i NFC. Z większości funkcji można korzystać z każdego miejsca na świecie, będąc daleko od samochodu. czytaj dalej >>

REKLAMA

Usługa dostępna będzie 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, w sobotę i w niedzielę od 11.00 do 21.00. Połączenie można zrealizować z telefonu, tabletu lub komputera, bez względu na system i przeglądarkę, z której korzysta użytkownik.

Trzeba jedynie podać swój numer telefonu komórkowego, na który oddzwoni doradca. W zainicjowanej rozmowie wideo odpowie on nie tylko na wszystkie pytania, możliwe będzie również umówienie się na jazdę próbną z lokalnym dealerem.

Wirtualny Salon po raz pierwszy otwarto w Hiszpanii, a następnie w Wielkiej Brytanii. Projekt szybko okazał się trafiony i zyskał popularność.  W ciągu jednego dnia doradcy przeprowadzają nawet kilkadziesiąt rozmów z zainteresowanymi klientami.

Wirtualny salon można odwiedzić pod adresem http://www.skoda-auto.pl/twoja-skoda/wirtualny-salon.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA