REKLAMA
Sekcja przygotowana we współpracy z marką Skoda

Skoda wprowadza do oferty lekką hulajnogę

Skoda dodaje do swojej oferty lekką hulajnogę o nośności do 100 kg. Co ważne, mieści się ona we wnęce pod podłogą bagażnika.

Hulajnoga Skody Materiały prasowe
Hulajnoga Skody

Rozwiązania z zakresu mikromobilności budzą coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców miast, poszukujących zwinnej i ekologicznej alternatywny, która pozwoli im poruszać się po miejscach niedostępnych dla samochodu.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

W odpowiedzi na ich potrzeby, Skoda wprowadza do oferty kompaktową, lekką i zaprojektowaną zgodnie z językiem designu marki hulajnogę. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi składania, hulajnogę można łatwo przewozić bez poświęcania przestrzeni bagażowej – na przykład w modelach Kamiq i Scala.

Nowa hulajnoga Skody wykonana jest ze stali i aluminium, dzięki czemu jest zarówno lekka, jak i wytrzymała. Jej masa nie przekracza 5 kg, a nośność wynosi aż 100 kg.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Co istotne, hulajnoga ma opatentowany mechanizm składania. Po złożeniu jej wymiary to zaledwie 49 x 42 x 11 centymetrów, dzięki czemu można ją wygodnie przewozić na przykład w przestrzeni na koło zapasowe modeli Scala i Kamiq, jeśli są one wyposażone w zestaw naprawczy. Takie rozwiązane nie zabiera przestrzeni bagażnika i zapewnia możliwość wykorzystania jego pełnej pojemności.

Na koniec istotna informacja, czyli cena. W sklepie Skody hulajnoga dostępna będzie w cenie 530 złotych. W porównaniu do sprzętów popularnych marek sportowych cena hulajnogi Skody jest wysoka, ale warto pamiętać o patencie na sprytne i oszczędzające sporo miejsca składanie, a także niską masę jednośladu.

Opis produktu:

  • masa: 4,8 kg
  • max obciążenie: 100 kg
  • wymiary (po rozłożeniu): 100 cm x 82 cm x 92 cm
  • wymiary (po złożeniu): 49 cm x 42 cm x 11 cm
  • konstrukcja: stalowo-aluminiowa z plastikowymi elementami

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 10/2020

Konstrukcję samochodu projektuje się tak, żeby ten sam model dało się wyposażyć w różne źródła napędu. Dzięki temu nawet popularne modele mogą być oferowane zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej czy elektrycznej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 09/2020

Skoda Octavia występuje nie tylko w wielu wersjach silnikowych i w kilku odmianach wyposażenia, ale także jako model o bardzo różnym charakterze i zastosowaniu – w rodzinie Octavii znajdziemy modele iV, RS, Scout i wiele więcej. czytaj dalej >>

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

ŠKODA MAGAZYN nr 08/2020

Fotele w samochodzie nie służą jedynie do siedzenia. Wraz z rozwojem techniki są wyposażane w coraz więcej nowoczesnych rozwiązań – mają funkcje masażu, wentylacji i aktywnie dbają o bezpieczeństwo podróżnych. czytaj dalej >>

REKLAMA