[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
BP BP
PODZIEL SIĘOCEŃ

Skoda wyprodukowała już milion samochodów w 2017 roku

Skoda idzie na kolejny rekord. Czeska marka wyprodukowała w tym roku już milion samochodów.

Skoda Karoq - produkcja Skoda Karoq - produkcja

Podobnego wyczynu Skoda dokonała już rok temu, podobnie jak dwa i trzy lata temu. Po raz pierwszy jednak stało się to już w październiku.

- Przekroczenie produkcji miliona samochodów w jednym roku kalendarzowym jest tym razem dla nas jeszcze bardziej szczególnym osiągnięciem – mówi Michael Oeljeklaus, członek zarządu Skody ds. Produkcji i Logistyki.

- Osiągnięcie tego wyniku w tak zawrotnym tempie dowodzi wydajności naszych placówek produkcyjnych i doskonałych kwalifikacji naszego zespołu. W tym roku po raz kolejny celujemy w rekordową produkcję – dodał Oeljeklaus.

Obok utrzymującego się na niezmiennie wysokim poziomie popytu na tradycyjne bestsellery marki, modele Fabia, Octavia i Superb, z miesiąca na miesiąc coraz większy wkład w zwiększanie produkcji ma także świetnie przyjęty model Kodiaq.

Rynkowy debiut nowego, dużego SUV-a Skody był początkiem ofensywy marki w segmencie SUV-ów, prowadzoną w ramach Strategii 2025. Teraz do akcji wkroczył kompaktowy model Karoq, który pojawia się już na pierwszych rynkach.

REKLAMA

Skoda Kodiaq Scout Skoda Kodiaq Scout

Kolejny milion wyprodukowanych samochodów pokazuje drogę, jaką przeszła Skoda przez ostatnich 25 lat. Od momentu dołączenia do Grupy Volkswagena w roku 1991, marka zwiększyła swoją produkcję już siedmiokrotnie i z regionalnego producenta przekształciła się w uznanego producenta o globalnym już zasięgu.

Kolejne lata są dla Skody kluczowe. Droga rozwoju czeskiej marki została wyznaczona przez Strategię 2025, program, w którym producent przygotowuje się na nadchodzące wyzwania, związane z przemianami w przemyśle motoryzacyjnym. Chodzi między innymi o kwestie elektromobilności, wejścia w erę globalizacji i nowych usług mobilności.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij