[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0
BP BP

Skoda znów z rekordowym wynikiem

Skoda nie zwalnia tempa. W oczekiwaniu na prezentację modelu Scala producent chwali się świetnymi wynikami sprzedaży.

Skoda Kodiaq Laurin&Klement Skoda Kodiaq Laurin&Klement

Po trzecim kwartale Skoda zwiększyła liczbę dostaw o 7,8 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem, osiągając rekordowy wynik 939 100 dostarczonych pojazdów. Przychód ze sprzedaży wyniósł 12,6 mld euro i był najwyższym rezultatem po trzech kwartałach roku w historii Skody.

Inwestycje w rozwój portfolio marki i innowacje z zakresu elektromobilności oraz wzrost kosztów utrzymania pracowników, nie przeszkodziły w utrzymaniu zysku operacyjnego na wysokim poziomie 1,1 mld euro.

Do końca września przychody marki Skoda wzrosły o 2,1 proc. w stosunku do 2017 roku i wyniosły 12,6 mld euro. Pomimo spadku o 10,2 proc., zysk operacyjny utrzymał się na wysokim poziomie 1,1 mld euro. Zwrot ze sprzedaży zmniejszył się w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku i wyniósł. 8,6 proc. (9,8 proc. w 2017 roku).

- Kluczowe dla sukcesu i bardzo dobrych wyników Skody jest efektywne zarządzanie kosztami i skuteczna strategia sprzedaży. Nowe, restrykcyjne regulacje dotyczące emisji zanieczyszczeń mają jednak bezpośrednie odzwierciedlenie w wynikach marki i stanowią wyzwanie dla całej branży motoryzacyjnej. Inwestowanie w rozwój oferty modelowej, innowacje z zakresu elektromobilności i nowoczesnych technologii oraz wzrost kosztów pracy to potencjalne czynniki utrudniające utrzymanie dobrych wyników finansowych. Aby temu przeciwdziałać, Skoda wprowadziła program mający na celu poprawę wyników – komentuje Klaus-Dieter Schürmann, Członek Zarządu ds. Finansów i IT.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 37 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij