[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Smart Forease – Paris Motor Show 2018

Smart obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji, na salonie samochodowym w Paryżu, marka prezentuje efektowny koncept o nazwie Smart Forease. Auto napędzane jest silnikiem elektrycznym.

Smart Forease - Paryż 2018 Smart Forease - Paryż 2018, fot. Michał Szymaczek

Salon samochodowy w Paryżu jest miejscem, w którym Smart świętuje swoje 20. już urodziny. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy model tego samochodu, ciężko pracującego na miano kultowego, zjechał z taśm montażowych już dwie dekady temu.

Smart Forease jest idealnym prezentem, jaki projektanci sprawili fanom marki. Efektowny koncept nawiązuje do innych ciekawych modelu, jak Crossblade z 2001 roku czy Forspeed z roku 2011.

I tym właśnie odwołaniem do modeli sprzed lat producent łączy przeszłość z przyszłością. A ta stoi pod znakiem elektryczności, bo taki właśnie charakter, a dokładniej mówiąc – napęd, mieć będą przyszłe modele Smarta.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że Smart Forease prezentuje się znakomicie. Jest mikro roadsterem, z krótką przednią szybą, całkowitym brakiem dachu i efektownymi garbami za fotelami kierowcy i pasażera.

W kabinie, do której prowadzą drzwi z wysoko umieszczonymi klamkami, uwagę zwraca nietypowa, „ucięta” kierownica oraz dwa nieduże ekrany w miejscu środkowych kratek nawiewu.

Auto przeznaczone jest do miasta. Ma napęd elektryczny zapożyczony z modelu Smart EQ Fortwo Cabrio. Warto w tym miejscu dodać, że w najbliższych latach Smart stanie się całkowicie „elektryczną” marką. Tak stało się już w USA, Kanadzie i Norwegii, a w Europie do roku 2020.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij