Spa... w samochodzie

Volkswagen T5 Spa Car
Volkswagen T5 Spa Car
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 58 290 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Jest to przygotowywany na miarę gwiazd samochód oparty na bazie klasycznego VW T5 przedłużonego o prawie 1,7 m, w którym luksusowa przestrzeń pasażerska to niemal 5 m .To prawie siedmiometrowe auto składane było w aż  4 krajach na indywidualne zamówienie z gwarancją producenta, że podobne auto nie ukaże się na rynku przez najbliższy rok. Oryginalność pomysłów dostarczonych przez gwiazdy i znane osobistości pozwala twierdzić, że to jedyny taki pojazd w Europie, a nawet na świecie.

 W przestrzeni pasażerskiej dominują dwa ogromne fotele - łóżka, barek oraz kilkuosobowa kanapa - pokryte skórą i alcantarą. Fotele posiadają możliwość programowania masaży, wibracji, regulacji temperatury i wielu możliwości rozkładania, aż do pozycji leżącej. Przy fotelach znajdziemy dotykowy ekran sterowania całym sprzętem audio i video, łączności bezprzewodowej z komputerem, podłączenia zestawu głośnomówiącego telefonu komórkowego. 

System CAR Audio zastosowany w samochodzie zapewnia najwyższą jakość odsłuchu, którą doceniają gwiazdy estrady. Siedząc w luksusowych fotelach  na 32 calowym ekranie LCD możemy oglądać ulubione filmy DVD, obserwować, co dzieje się w kamerze za samochodem albo traktować go jako wyświetlacz komputera.  

 Cały samochód jest bardzo dokładnie wygłuszony i wytłumiony, co ułatwia rozmowę i zapewnia prywatność rozmów. Część pasażerska jest wyposażona w wielostrefową klimatyzację. Patrząc na samochód z zewnątrz  wzrok możemy zawiesić na ekskluzywnych aluminiowych felgach, bocznym oświetleniu przeznaczonym dla limuzyn, rozsuwanych drzwiach bocznych, dzięki którym możemy swobodnie wsiadać i wysiadać z samochodu. Bezpieczeństwa pilnują kuloodporne szyby, a wspomagają rozświetlające przestrzeń reflektory ksenonowe i światła diodowe. Prywatność zabezpieczają przyciemniane szyby, zasłony oraz oddzielenie części pasażerskiej od przestrzeni szofera.  

Źródło: volkswagen

Zobacz również:
REKLAMA