Specjalna wersja Mustanga pod choinkę

Neiman Marcus zaoferuje w tym roku specjalną wersję Mustanga o bardzo dużej mocy, z napędem na cztery koła. 

Luksusowy dom towarowy jest od lat znany z tego, że przygotowuje do swojej oferty prawdziwe rarytasy. W tegorocznym, świątecznym katalogu pojawi sie Ford Mustang o nadwoziu kabrio w limitowanej edycji Neiman Marcus.

REKLAMA

Specjalny model poznamy po trójkolorowym malowaniu nadwozia, szybach Lexan, a także 20-calowych felgach z oponami Nitto NT05. Ponadto z przodu pojawi się karbonowy spojler oraz wydech Magnaflow poprowadzony na boku samochodu.

Nie pokazano jeszcze zdjęć wnętrza, ale znajdą się tam sportowe fotele, wstawki z włókna węglowego, a także podświetlane progi.

Pod maską pojawi się jednostka V8 o pojemności pięciu litrów, wspomagana przez sprężarkę mechaniczną. Maksymalna moc tego silnika to 700 KM. Do tego będzie on połączony z sześciobiegową skrzynią ręczną przekazującą napęd na wszystkie koła. Przyspieszanie od 0 do 100 km/h zajmie w tym modelu 3,5 sekundy, a prędkość maksymalna to 313 km/h.

Zamówienia na specjalną wersję Forda Mustanga od Neiman Marcus będą przyjmowane od 13 października do wyczerpania zapasów. Powstanie tylko 100 egzemplarzy, a za każdy trzeba będzie zapłacić 95 tys. dolarów.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA