Specjalne GTI na zlocie w Wörthersee – mamy zdjęcia

Vw Golf GTI
Volkswagen Golf GTI
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Limitowana seria Golfa przygotowana we współpracy z Adidasem wyróżnia się dwukolorową, częściowo skórzaną tapicerką z biegnącymi na całej długości charakterystycznymi trzema paskami. Logo firmy oprócz foteli zdobi również słupek B samochodu. Auto wyjeżdża z fabryki z przyciemnionymi kloszami lamp tylnych, na 18-calowych felgach Serron.

Auto dostępne będzie w czterech wariantach kolorystycznych - Black Uni, Candy White, Tornado Red I specjalnym - Oryx White.

W Austrii VW zaprezentował jeszcze Golfa w koncepcyjnej wersji Excessive. Wyróżnia się ona niewielką dokładką zderzaka i szerszymi o 30 mm nadkolami. Auto dodatkowo otryznało nowe listwy progowe, a w tylnym zderzaku zagościł dyfuzor "podświetlany na czerwono w czasie hamowania". Ciekawi jesteśmy jak to rozwiązanie wygląda w rzeczywistości.

Excessive wyróżnia się dodatkowo spoilerem nad tylną klapą i dedykowanym wydechem Akrapovica.

Auto postawiono na 19-calowych felgach BBS, pod którymi ukryto wydajniejsze tarcze hamulcowe o średnicy 370 mm z przodu i 310 mm z tyłu.

Samochód w tej formie pozostanie autem koncepcyjnym, ale w przypadku zainteresowania klientów, poszczególne elementy wykorzystane w tym projekcie trafią na listę akcesoriów dostępnych w sieci salonów VW.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA