REKLAMA

Specjalne wydanie "auto motor i sport" w sprzedaży

Jazda nowym Porsche 911 oraz licznymi wersjami poprzednika, najsłynniejsze postacie i zwycięskie samochody, przewodnik po wszystkich generacjach modelu 911 czy historia startów Sobiesława Zasady w teamie Porsche - to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w najnowszym, kolekcjonerskim wydaniu "auto motor i sport".

Jacek Hanusz

Historia wydań specjalnych "auto motor i sport" zaczęła się cztery lata temu, również przy okazji wydania skupionego wokół Porsche 911. Od tego czasu nasze "specjale" poświęcaliśmy m.in. Jeepowi, Volvo czy Audi RS. W 2019 roku, przy okazji debiutu Porsche 911 nowej generacji, do sprzedaży wszedł właśnie kolejny kolekcjonerski zeszyt, w którym znów pierwszoplanową rolę gra "911".

REKLAMA

auto motor i sport

Pierwszoplanową, bo na 124 stronach magazynu opisujemy m.in. wrażenia z jazdy autem najnowszej generacji 992 oraz poprzednim modelem w wyjątkowych wersjach - od GT3 RS przez GT2 RS po wyczynową odmianę RSR. O tym, jak ewoluowała "911" świadczy zaś nasze zestawienie modeli kilku generacji - pierwszej "911" w wersji T, pierwszego modelu Turbo oraz 911 GT3 991.

Wydanie specjalne Jacek Hanusz

Ale Porsche to nie tylko samochody drogowe i nie tylko samochody w ogóle. Dlatego wybraliśmy galerię sław - kierowców, inżynierów, gwiazd - czyli postacie, które z Porsche związane były blisko i tworzyły legendę marki. Mowa tu o takich nazwiskach jak Röhrl, Mezger, Ickx czy McQueen. Przygotowaliśmy też zestawienie kultowych samochodów wyczynowych. Szczególne miejsce w historii Porsche zajmuje przecież wyścig Le Mans, w którym wygrywały modele 956/962, 935 czy 917. 

Wydanie specjalne Jacek Hanusz

Całe wydanie specjalne można obejrzeć klikając tutaj. Magazyn dostępny jest w dobrych salonach prasowych (np. w Empiku) w cenie 14,99 zł.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA