[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Spełniamy Marzenia by Woody's dla Fundacji Mam Marzenie

Spełniamy Marzenia to akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, mająca na celu zebranie jak największej kwoty na realizację marzeń dzieciaków.

Spełniamy Marzenia by Woody's Spełniamy Marzenia by Woody's

Zainicjowana przez Woody's, skupia cudownych ludzi z otwartymi sercami i fantastycznych partnerów, którzy wspierają inicjatywę osobiście, finansowo i rzeczowo.

To zainicjowane przez Woody’s Grooming, aukcje charytatywne marek partnerskich i zaproszonych gwiazd, z których każda przekazuje od siebie z wielkim gorącym sercem coś, co ma cennego, aby dochód z aukcji zasilił konto Fundacji.

https://charytatywni.allegro.pl/listing?query=spelniamymarzenia&scope=all

Grande finale akcji to impreza w Dzień Chłopaka, 30.09.

Cudowne gwiazdy: Anna Prus, Beata Sadowska, Leszek Stanek, Magdalena Stużyńska, Dominika Tajner, Teatr Roma i jego Artyści, które nie tylko wsparły przedmiotami na aukcje, ale także osobiście spotkają się z podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie aby bawić się i dzielić swoimi wielkimi sercami w kulminacyjnym momencie tej akcji – w Dniu Chłopaka, 30.09.2019 r.

Tego dnia w warszawskiej restauracji Ed Red odbędzie się wyjątkowy wieczór Spełniamy Marzenia 2019 - spotkanie chłopców w różnym wieku, od 13 do 113 lat. Będzie to wieczór zabawy i radości. Wszystko specjalnie dla chłopaków, podopiecznych Fundacji oraz zaproszonych gości, którzy będą mieli okazję w wyjątkowy sposób spędzić ten czas, korzystając ze strefy rozrywki, strefa relaksu i zabiegów SPA, strefy zabawy i strefy kulinarnej.

Szczegóły dotyczące wydarzenia (forma koktajlowa, dresscode: casualowo-imprezow):

Strefa kulinarna – rozkosze podniebienia przygotowane przez wspaniałych kucharzy z Ed Red dla innych chłopaków i nie tylko...

Strefa SPA – przestrzeń relaksu i dopieszczenia z Sense and Body SPA i Woody's Grooming oraz Veoli Botanica,

Strefa zabawy i strefa kulturalna:

 • recital Leszka Stanka
 • spektakl muzyczny - medley Teatru Roma - 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a
 • recital Aleks z Zespołem

Strefa dla dorosłych - strefa degustacyjna

Ed Red to nie tylko steak house, ale również restauracja serwująca nowoczesną, polską kuchnię. Restauracja szczyci się tym, że jako pierwsza w Polsce, wyspecjalizowała się w sezonowaniu wołowiny na sucho. Proces ten sprawia, że mięso dojrzewając w specjalnych szafach, nabiera unikalnego smaku i struktury. Wyjątkowa lokalizacja Ed Reda, który mieści się w ponad stuletniej Hali Mirowskiej, urzeka zabytkową architekturą i wielkomiejskim klimatem. To wyjątkowe miejsce i serce starej Warszawy, związane z mężczyznami.

Wyjątkowym momentem tego niezwykłego wieczoru będzie krótki recital Leszka Stanka, prezentujący piosenki z jego solowej płyty oraz medley Teatru Roma - 20 lat musicalowej ROMY w 20 minut oraz zapowiedź najnowszej produkcji teatru, czyli „Gwiazdy piszą los” z musicalu „Aida” Eltona Johna i Tima Rice’a.

REKLAMA

Spełniamy Marzenia by Woody's Spełniamy Marzenia by Woody's

Wieczór uprzyjemni także muzyka Aleks, będąca połączeniem rocka z elektroniką. Aleks czerpie inspirację z wielkich postaci polskiej kobiecej sceny muzycznej – Kasi Nosowskiej, Kasi Kowalskiej czy Edyty Bartosiewicz. Tym razem, wraz ze swoim zespołem, zaprezentuje utwory w wersji akustycznej, które znalazły się na epce SuperEgo.

Panowie z okazji swojego święta będą mogli oddać się relaksowi w specjalnie przygotowanej strefie SPA, w której zespół Sense and Body SPA będzie umilał im czas specjalnymi rytuałami i masażami na bazie olejków Woody’s. Mimo tego, że celebrowany będzie wieczór panów, to i panie obecne podczas wydarzenia również będą "zaopiekowane". Profesjonalny team Veoli Botanica, otoczy je opieką i zajmie się naturalną pielęgnacją ich skóry.

Woody’s to celebracja radości i zabawy, to czerpanie z życia pełnymi garściami, to dzielenie się szczęściem. Spełnianie marzeń innych jest wpisane w filozofię Woody's, więc jaka może być lepsza okazja niż Dzień Chłopaka, podczas którego troszkę starsi chłopcy (i dziewczyny) mogą wesprzeć tych młodszych i sprawić, że iskierki radości pojawią się w ich oczach, wzmocnią ich, odwrócą uwagę od codziennego bólu i trosk.

Fundacja Mam Marzenie z radością powitała nasz pomysł i tak oto ruszył projekt, który ma być realizowany cyklicznie.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Dzięki wsparciu wielu osób, 14 czerwca w Urzędzie Miasta w Krakowie odbyła się uroczystość podpisania aktu notarialnego powołania do życia Fundacji i jej organów.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Spełniamy Marzenia by Woody's Spełniamy Marzenia by Woody's

Do udziału w wydarzeniu Spełniamy Marzenia 2019 zaproszono gwiazdy oraz partnerów, którzy przekazali od siebie na aukcje różne różności, aby dołożyć swoją cegiełkę do tej pięknej marzycielskiej akcji.

#spelniamymarzenia – to hasło, które króluje przez cały wrzesień.

Beata Kozidrak i BAJM – książka z autografami wszystkich członków zespołu.

Beata Sadowska:

 • 4 książki autorstwa Beaty Sadowskiej z autografami i osobistą dedykacją
 • Godzinny trening biegowy z Beatą Sadowską

Leszek Stanek:

 • Dzień na planie serialu Pierwsza Miłość
 • Kolacja z Leszkiem Stankiem w warszawskiej restauracji Ed Red

Magdalena Stużyńska:

 • Dzień na planie serialu Rodzinka.pl
 • Bilet na spektakl Ludzie inteligentni z udziałem Magdaleny Stużyńskiej w teatrze Imka

Teatr Roma:

 • Podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz musicalu Eltona Johna i Tima Rice’a „Aida” dnia 22 października
 • Plakat teatralny z musicalu AIDA z autografami artystów
 • Książka „Warto marzyć” z dedykacją i autografem dyrektora Teatru Muzycznego ROMA Wojciecha Kępczyńskiego
 • Oryginalny kostium z musicalu „Koty”

Sense and Body SPA:

 • Zaproszenie na masaż klasyczny z użyciem Baru Olejowego 55 min.
 • Zaproszenie do Instytutu Dr. Hauschka na rytuał One Hour Time for Myself

Dr. Hauchka Polska:

 • Zestaw kosmetyków do makijażu Dr. Hauschka

Ardell Polska:

 • Makijaż ślubny bądź okolicznościowy wykonany kosmetykami Ardell Beauty w Sense and Body SPA

Woody’s Grooming:

 • Zestawy kosmetyków Woody’s Grooming
 • Dwuosobowe zaproszenia na imprezę Spełniamy Marzenia 2019

Veoli Botanica:

 • zestaw naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych

BMW AutoFus Group:

 • wyjątkowe spotkanie z marką McLaren – 2h jazdy jednym z aut ze stajni McLaren Warszawa oraz spotkanie z historią marki

Kukbuk: zestawy specjalne:

 • Torba na zakupy + Sezonówki + Zmysłownik + brelok + świeca + gra Gorące Talerze
 • Etui na laptop + Sezonówki + Zmysłownik + brelok + świeca + gra Gorące Talerze
 • Prenumerata 10 wydań KUKBUK-a + Sezonówki + Zmysłownik + brelok + świeca + gra Gorące Talerze

Radio Kolor:

 • zestaw książek Beaty Pawlikowskiej z osobistą dedykacją od autorki.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij