Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Spotify w modelach Volvo

Serwis Spotify, który służy do odtwarzania i dzielenia się muzyką, będzie dostępny we wszystkich modelach Volvo.   

Spotify w Volvo

Muzyka w Spotify jest darmowa, wszystko dzięki reklamom. Serwis to również społeczność – wybranymi utworami można się dzielić ze znajomymi. W sumie Spotify zebrało już ponad 20 milionów użytkowników. Ilość dostępnych playlist to ponad miliard!

W autach Volvo (V40, V40 Cross Country, S60, V60, XC60, V70, XC70 i S80) obsługa Spotify odbywa się za pomocą ekranu dotykowego o nazwie Sensus Connected Touch lub… głosu. Użytkownik będzie mógł słowami wybrać piosenkę np. podczas jazdy. Streaming muzyki odbywać się będzie za pomocą modemu 3G/4G lub smartfonu.

Oprócz Spotify użytkownicy Sensus Connected Touch będą w stanie surfować po internecie (nie w czasie jazdy”), otwierać mapy google, korzystać z lokalizatora wolnego miejsca parkingowego czy ściągać kolejne użyteczne aplikacje (np. wskazujące najbliższe serwisy Volvo).

Oprócz Volvo również Ford planuje połączenie Spotify ze swoim systemem Ford Sync AppLink. Na razie będzie on zainstalowany w milionie aut w USA, potem trafi również do Europy.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Serwis Spotify, który służy do odtwarzania i dzielenia się muzyką, będzie dostępny we wszystkich modelach Volvo.  Zobacz artykuł
    auto motor i sport, 2013-03-07 09:09:10
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij