Sprawdź światła – za darmo!

Renault Laguna GT
Przyciemniane lampy przednie i tylne to wyróżnik wersji GT.  

Widzieć i być widzianym to jedna z podstawowych reguł w ruchu drogowym. Wiadomo nie od dziś, że prawidłowo ustawione światła zwiększają bezpieczeństwo na drodze, dlatego warto skorzystać z okazji i bezpłatnie sprawdzić oraz ustawić światła.

Prawidłowo ustawione światła zwiększają bezpieczeństwo nie tylko kierowców i pasażerów, ale też pieszych, którzy stanowią najliczniejszą grupę uczestników ruchu drogowego.

Swój udział w realizację działań w ramach kampanii "Odblaski życia" zgłosiły stacje kontroli pojazdów działające pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz stacje należące do Holdingu Polskiego Związku Motorowego.

Łącznie będzie to 480 stacji diagnostycznych, w których kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzać i ustawiać światła pojazdów. Poniżej przedstawiamy wykaz stacji diagnostycznych biorących udział w kampanii wraz z terminami "otwartych drzwi".

Stacje należące do grupy PZMot. Holding Sp. z o.o. będą prowadzić akcję w dniach 18-19 grudnia 2008 roku, w godzinach od 10.00 do 18.00. Tutaj znajdziecie wykaz stacji.

Stacje objęte patronatem Instytutu Transportu Samochodowego będą objęte akcją w dniach 8-9 stycznia 2009 roku, w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w dniach 15-16 stycznia 2009 roku, w godzinach od 10.00 do 18.00. Tutaj znadziecie pełen wykaz stacji.

Źródło: policja.pl

 

REKLAMA
REKLAMA