REKLAMA

Sprawdzone samochody używane Hondy

Honda kontynuuje wprowadzanie na rynek oferty programu sprawdzonych samochodów używanych Honda Quality Plus.

Honda Quality Plus
Honda Quality Plus

W ramach programu Honda Quality Plus, u wybranych dealerów marki Honda, oferowane są sprawdzone i odpowiednio przygotowane do sprzedaży samochody używane Hondy.

Program ten obejmuje auta, które kupione zostały w Polsce, są maksymalnie 7-letnie, z przebiegiem nieprzekraczającym 125 tys. kilometrów, posiadające udokumentowaną historię serwisową.

Wszystkie samochody objęte programem Honda Quality Plus są przed sprzedażą dokładnie sprawdzane, w celu wykluczenia istotnych napraw powypadkowych. Ponadto, specjalnie przeszkoleni mechanicy potwierdzają przebiegi aut, a także bardzo szczegółowo sprawdzają ich stan techniczny.

Wielopunktowa kontrola techniczna obejmuje m. in. nadwozie, zespół napędowy, układ kierowniczy, zawieszenie, układ hamulcowy, oświetlenie i wskaźniki. Kontrola przedsprzedażna obejmuje też kwestię praw własności (brak zastawu) dotyczących każdego oferowanego samochodu.

REKLAMA

REKLAMA

Co więcej, samochody zakupione w ramach programu Honda Quality Plus mają zapewnioną usługę assistance przez rok od daty zakupu.

Jeśli natomiast zakupiony samochód ulegnie awarii, która nie może być usunięta w ramach podanego czasu lub przebiegu, to w ciągu 30 dni od daty zakupu lub do momentu przejechania dystansu 1000 km, klient może skorzystać z możliwości wymiany auta na inne, o podobnej wartości.

W ramach Honda Quality Plus można nie tylko kupić, ale i sprzedać samochód. Dealerzy uczestniczący w programie oferują darmową, profesjonalną wycenę, połączoną z ofertą odkupu używanej Hondy.

W programie samochodów używanych Honda Quality Plus uczestniczy obecnie dziewięć autoryzowanych stacji dealerskich. Posiadają one ponad 60 proc. udziału w rynku samochodów używanych w sieci dealerskiej Hondy. W nadchodzącym roku firma planuje wprowadzenie programu w kolejnych dziesięciu dealerstwach.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA