Spyker znowu w grze

Holenderski producent szybkich, egzotycznych aut wyszedł z finansowego dołka i z nowymi pomysłami chce wrócić na rynek. Spyker powróci! 

Od kilku ładnych lat nie słyszeliśmy nic o holenderskim Spykerze, którzy w ostatnich latach szczególnie mocno odczuł skutki kryzysu, by finalnie ponieść klęskę i uzyskać status bankruta. Dziś jednak, z Holandii płyną do nas optymistyczne wieści. Problemy finansowe Spykera skończyły się i firma zamierza powrócić na rynek z nowymi modelami i pomysłami.

REKLAMA

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Victora Mullera, dyrektora generalnego Spykera, czytamy, że firma jest po długiej i ciężkiej walce ze swoim wierzycielem. Wygrany finalnie spór pozwolił firmie wyjść z dołka jako „zdrowe i wolne od długów przedsiębiorstwo”.

Odrodzony Spyker chce śmiało iść w kierunku lepszej przyszłości. Ma obrane ambitne cele, które realizować będzie m.in. współpracując z producentem elektrycznych samolotów Volta Volare. Ich kooperacja ma zaowocować nowymi modelami Spykera – eleganckimi, elektrycznymi, o klasycznym charakterze. Trzymamy kciuki! 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA