[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

SsangYong XLV - znamy polskie ceny

W czerwcu do sprzedaży w Polsce trafi kolejny nowy samochód marki SsangYong - nazywa się XLV i znamy już jego ceny.

SsangYong XLV

Większy brat Tivoli będzie oferowany z bardzo bogatym wyposażeniem, które zawierać ma m.in. nowoczesne systemy bezpieczeństwa, 7 poduszek powietrznych, 18-calowe obręcze kół, wentylowane, sportowe fotele kupełkowe oraz system bezkluczykowego dostępu i kamerę cofania. W standardzie klient otrzyma także bagażnik mieszczący 720 litrów pakunków oraz gwarancję producenta na 5 lat lub 100 000 km.

Pod maską nowego koreańskiego auta znajdować się może jeden z dwóch silników o pojemności 1.6: wysokoprężny o mocy 115 KM i benzynowy generujący 128 KM. W ofercie znajdują się wersje ze skrzynią mechaniczną oraz sześciobiegową automatyczną. W opcji jest także napęd na cztery koła.

REKLAMA

Ceny SsangYonga XLV zaczynają się od 59 900 zł za wersję benzynową, za diesla trzeba zapłacić 68 800 zł, a wersja z napędem na cztery koła to koszt od 87 400 zł.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 65 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij