[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Ssangyong Rexton - nowy model w Seulu

SUV-a Ssangyonga najnowszej generacji w salonach zobaczymy pod koniec tego roku.

SsangYong Rexton SsangYong Rexton

Rexton to flagowy model w gamie koreańskiego producenta. Pod względem stylizacji nawiązuje do konceptu LIV-2, który go zapowiadał. I trzeba przyznać, ze Koreańczycy nie odeszli daleko od wersji studyjnej (na zdjęciu poniżej).

Ze względu na swoje wymiary – Rexton mierzy 4850 mm długości, 1920 mm szerokości i 1800 mm wysokości, jego rozstaw osi to 2865 mm – spodziewamy się, że pod względem przestrzeni w kabinie Rexton będzie w stanie konkurować ze swoimi rywalami, czyli m.in. Skodą Kodiaq, Hyundaiem Grand Santa Fe czy Kią Sorento.

Wyposażenie z zakresu komfortu wnętrza obejmie m.in. elektrycznie regulowane fotele z pamięcią ustawień, skórzaną tapicerkę nappa czy układ Easy Access (przesuwający się automatycznie fotel kierowcy ułatwiający wsiadanie/wysiadanie) albo kamerę z widokiem 360 stopni. W kabinie pojawi się duży, 9,2-calowy ekran dotykowy – będzie można na niego przenieść treści ze smartfona poprzez interfejsy Apple'a i Googla. Między zegarami znajdziemy z kolei 7-calowy wyświetlacz TFT.

W konstrukcji Rextona zastosowano dużo stali o wysokiej wytrzymałości (63%). Dzięki temu materiałowi samochód będzie lżejszy od poprzednika. Zawieszenie Rextona to konstrukcja wielowahaczowa. W razie potrzeby (trudny teren) ustawić będzie można przełożenie pełzające (reduktor).

Układ napędowy nowego Rextona wykorzystuje silnik e-XDi220 (2,2-litrowa jednostka wysokoprężna o mocy około 180 KM) oraz 7-biegową przekładnie automatyczną Mercedesa (7 G-Tronic). W krajach, w których preferowane są jednostki benzynowe do gamy dołączy 2-litrowy "benzyniak" turbo 2.0 T-GDI łączony z 6-stopniowym "automatem" marki Aisin.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij