[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Strategiczne partnerstwo pomiędzy KIA MOTORS POLSKA a ORLEN OIL

Produkty z motoryzacyjnego portfolio ORLEN OIL trafią do polskiej sieci autoryzowanych dealerów Kia, obejmującej 73 punkty sprzedaży. Firmy podpisały umowę dotyczącą długoterminowej współpracy handlowej i marketingowej.

Na mocy umowy Kia Motors Polska wprowadzi produkty PLATINUM PRO jako zalecane w sieci autoryzowanych dealerów Kia oraz podejmie działania mające na celu ich promocję.

PLATINUM PRO to najbardziej zaawansowane oleje w ofercie ORLEN OIL, zaprojektowane specjalnie dla Autoryzowanych Serwisów Obsługi. Wysoka jakość produktów z tej linii doceniana jest przez czołowych graczy na rynku motoryzacyjnym, czego potwierdzeniem jest właśnie partnerstwo z Kia – powiedział Robert Staniszewski, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Motoryzacja w ORLEN OIL.

REKLAMA

Współpraca ORLEN OIL z Kia nie kończy się tylko na dystrybucji i promocji olejów silnikowych. PLATINUM zostanie również partnerem technologicznym i sponsorem tytularnym Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Kia Picanto – KIA PLATINUM CUP.

Współdziałanie producenta samochodów i olejów jest dla nas naturalne, gdyż dzięki takiej współpracy obie strony mogą doskonalić swoje produkty. Naprawdę cieszę się, że podjęliśmy współpracę i wymianę doświadczeń z tak uznanym na rynku olejów partnerem jak ORLEN OIL – powiedział Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska, Wojciech Szyszko. Nasze samochody cieszą się bardzo dużym zaufaniem polskich kierowców i klienci ASO Kia Motors Polska muszą mieć pewność, że stosowane w ich samochodach oleje silnikowe są najwyższej jakości. Oczywiste więc dla nas jest to, że musimy współpracować z bardzo mocnym i rozpoznawalnym na rynku polskim partnerem, a produkty oferowane przez ORLEN OIL, w tym linia PLATINUM PRO, spełniają przecież wymagania najsurowszych norm. Wytwarzane są nie tylko przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii ale dodatkowo całość procesów produkcyjnych objęta jest również systemem zarządzania jakością, zgodnym z międzynarodowymi normami. A to wszystko dla naszych klientów, aby zapewnić perfekcyjną i niezawodną ochronę każdego silnika w samochodzie Kia. Jestem przekonany – podsumował Dyrektor Szyszko – że samochody zakupione u naszych dealerów przejadą bezawaryjnie na olejach PLATINUM miliony kilometrów.

Współpraca z Kia to istotny element naszej strategii handlowej – powiedział Robert Staniszewski Dyrektor Sprzedaży Krajowej Motoryzacja w ORLEN OIL – Zarówno Kia Motors Polska jak i ORLEN OIL mają mocną pozycję rynkową. Każdy polski kierowca doskonale zna te marki. Wspólne działania to szansa na ich dalsze umacnianie. Wierzę, że rozpoczęta współpraca, przełoży się na wymierne efekty handlowe i marketingowe dla obu firm – dodaje Staniszewski.

Samochody Kia od blisko dekady zajmują na polskim rynku bardzo silną pozycję. W 2017 roku do klientów trafiło ponad 23 300 aut z logo Kia na masce. Tym samym marka Kia zajęła bardzo wysokie, 7 miejsce pośród wszystkich importerów w Polsce. W zdobyciu uznania kierowców pomaga marce nowoczesny design i trzymanie się sprawdzonych rozwiązań w stosowanych silnikach benzynowych i wysokoprężnych.

Spółka ORLEN OIL, należy do Grupy Kapitałowej ORLEN, jednej z największych firm energetycznych w Europie. Jako czołowy producent i dystrybutor środków smarnych dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu, dzięki szerokiej ofercie produktowej jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich odbiorców - zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, w Polsce i na 55. rynkach eksportowych.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij