Subaru Forester ts - prawie STI

Niestety, Subaru Forester ts z pakietem "dóbr" STI nie będzie dostępny w Polsce, a nawet w Europie. Ten samochód to inicjatywa australijskiego działu japońskiej marki.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 156 767 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

W Subaru Forester ts w tym, specjalnym wydaniu chodzi przede wszystkim o wygląd. Inspirowano się tutaj kultową wersją STI i do niej nawiązują 19-calowe felgi od Enkei'a, zderzaki i progi STI, sportowy układ wydechowy, czy obniżone o 15 mm zawieszenie. Do tego dodano jeszcze hamulce Brembo i sporo innych "ekstrasów" wycenionych na 15 tys. australijskich dolarów, jednak klient płaci za nie tylko 7 tys. dolarów.

Co ciekawe, auto nie jest oferowane w tamtejszej najmocniejszej wersji z silnikiem o mocy 280 KM, tutaj pracuje 2-litrowy turbodoładowany bokser o mocy 240 KM. Napęd przekazywany jest stale na cztery koła za pośrednictwem bezstopniowej skrzyni CVT.

Niezależnie na którą wersję kolorystyczną (Crystal White Pearl, Crystal Black Silica lub WR Blue) zdecydują się kupujący, wszystkie modele mają czarne wnętrza. Jednak kabinę ożywiają sportowe akcenty takie, jak czerwony przycisk startera, czy czerwone przeszycia na kierownicy, mieszku dźwigni zmiany biegów, czy boczkach drzwi.

Zobacz także:
REKLAMA