[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Subaru Impreza - debiut wersji europejskiej

Doczekaliśmy się kolejnej generacji Subaru Imprezy. Czym wyróżnia się ten zgrabny hatchback z opcjonalnym stałym napędem na cztery koła?

Subaru Impreza Subaru Impreza

A no właśnie napędem. Nie często zdarza się żeby w klasie kompaktów można było kupić auto napędzane na obie osie - Impreza będzie konkurowała m.in. z Volkswagenem Golfem, Fordem Focusem i Oplem Astrą. Napęd Symmetrical All-wheel Drive będzie dostępny z najmocniejszym silnikiem, czyli benzynową jednostką napędową typu boxter o pojemności 2 litrów i mocy 156 KM.

Natomiast Subaru Impreza z silnikiem 1.6 o mocy 115 KM będzie miała jedynie napęd na przednie koła. Co ciekawe w każdej wersji silnikowej dostępna będzie w standardzie przekładnia bezstopniowa Lineatronic CVT.

Subaru Impreza Subaru Impreza

Imprezę wyposażono w systemy bezpieczeństwa znane z innych modeli marki, między innymi z Subaru Levorga. W skład pakietu Subaru Eyesight będą wchodziły automatyczny hamulec awaryjny, aktywny tempomat z funkcją hamowania, system ostrzegający o samochodzie w martwym punkcie lusterek wstecznych, asystent pasa ruchu oraz funkcję wykrywającą zmęczenie.

Subaru Impreza Subaru Impreza

Wnętrze Subaru Imprezy jest teraz większe, a to za sprawą tego, że została ona zbudowana na nowej globalnej płycie podłogowej - korzysta z niej już m.in. model XV. Dzięki temu rozstaw osi wzrósł o 25 mm i pasażerowie maja więcej miejsca na nogi. Kabina jest także szersza o 35 mm niż w poprzedniku, co także nie jest bez znaczenia dla przestrzeni we wnętrzu.

Subaru Impreza Subaru Impreza

Dzięki nowej platformie podłogowej konstrukcja Imprezy jest znacznie bardziej sztywna, a samochód jest szerszy i niższy (o 10 mm) co powinno poprawić jakość prowadzenia się auta. Bagażnik natomiast po złożeniu oparcia kanapy zmieści 1280 litrów bagażu, co jest wynikiem lepszym o 70 l od tego jaki osiąga Opel Astra.

Subaru Impreza Subaru Impreza

Nowe są także deska rozdzielcza, wykończenie wnętrza oraz system multimedialny z radioodtwarzaczem DAB i funkcjami ułatwiającymi łączność ze smartfonem - Apple CarPlay i Android Auto.

Niestety nie są znane jeszcze szczegóły dotyczące pełnej listy wyposażenia, danych technicznych oraz cen i wersji wyposażenia, ale spodziewamy się że producent już niedługo ujawni takie informacje.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 103 775 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij