[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Subaru Impreza - niższa, sztywniejsza, zwinniejsza

Subaru Impreza nowej generacji pojawi się na salonie samochodowym we Frankfurcie. Producent uchylił jednak już teraz rąbka tajemnicy.

Subaru Impreza 2017 Subaru Impreza 2017

Następca obecnego Subaru Imprezy jest od niedawna obecny na rynku amerykańskim. Jego europejska wersja pojawi się jesienią, podczas salonu samochodowego we Frankfurcie. Kompaktowe Subaru zachowa swój charakter, zyskując m.in. nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Nowe Subaru Impreza będzie tradycyjnie dostępne z czterocylindrowym silnikiem typu bokser oraz napędem na cztery koła Symmetrical AWD. Osadzony jednak będzie na nowej platformie, nazwanej Subaru Global Platform, która zapewnić ma aż o 70 proc. większą sztywność i o 40 proc. lepszą absorbcję energii podczas zderzenia.

Impreza będzie osadzona o 5 milimetrów niżej, niż obecny model. Ma to, według zapewnień producenta, poprawić prowadzenie i zwiększyć zwinność samochodu w zakrętach. Nowe mają być też doznania płynące z bardziej bezpośredniego układu kierowniczego.

W kabinie europejskiej wersji najprawdopodobniej znajdziemy to samo, co w modelu na rynek amerykański. Uwagę zwraca duży ekran centralny, sterujący systemem informacyjno-rozrywkowym oraz drugi, mniejszy, ponad nim.

Jeśli chodzi o systemy bezpieczeństwa, w standardzie znajdzie się technologia Eyesight, która współpracuje z układem awaryjnego hamowania, aktywnym tempomatem czy asystentem pasa ruchu.

Co do jednostek napędowych, producent nie zdradził jeszcze szczegółów. Prawdopodobnie jednak pod maskę trafi unowocześniony silnik 1,6 (aktualnie o mocy 114 KM) oraz 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM, dostępna w ofercie amerykańskiej. Dokładne informacje poznamy jednak bliżej daty premiery.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 103 775 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij