Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
5.0

Subaru Outback – niespodzianka!

Subaru Outback Subaru Outback

O gustach się nie dyskutuje, ale w tym przypadku trzeba przyznać, że poprzednie wcielenie Outbacka prezentowało się po prostu lepiej. Nadwozie nowego auta ma jednak o wiele więcej do zaoferowania - jest dłuższe, bezpieczniejsze i ma bardziej obszerny przedział pasażerski.

Outback, podobnie jak poprzednik, otrzymał stały napęd na cztery koła oraz zwiększony prześwit. Teraz wynosi on całe 215 mm, dzięki czemu auto ma sobie nieźle radzić w niewielkim terenie. Z przodu w zawieszeniu użyto kolumn McPhersona, natomiast z tyłu pracuje układ wielowahaczowy.

W USA auto oferowane będzie z trzema jednostkami napędowymi do wyboru. Wszystkie są typu bokser. Podstawowa ma 2,5 litra pojemności skokowej i osiąga moc 170 koni mechanicznych przy 5600 obr/min. Silnik ten łączony jest z 6-biegową przekładnią mechaniczną lub bezstopniową skrzynią typu CVT.

Powyżej w ofercie znajdzie się także 2,5-litrowa czterocylindrowa jednostka napędowa, ale tym razem wyposażona w turbosprężarkę. To samo serce o mocy 265 koni mechanicznych napędza najnowsza odmianę Imprezy WRX. 

Taką samą moc oferuje 3,6-litrowy, sześciocylindrowy bokser, współpracujący z pięciostopniowym automatem. Ale w odróżnieniu od modelu GT, silnik ten ma zupełni inny charakter.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 152 575 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A tam , nie taki brzydal wcale . Wnętrze jest ładniejsze niż w obecnym modelu . Co do wyglądu zewnętrznego - zawsze mogło być gorzej . Ale Subaru to Subaru - ono ma świetnie jeździć , a nie wyglądać . Więc co tam wygląd . Liczyć się będzie jazda
  ~AMiS Fan:), 2009-04-10 13:48:49
 • avatar
  zgłoś
  Hmmm....brzydal to minus ale większy to plus. Ciekawe czy Subaru przeniesie skrzynię CVT do diesla.....
  ~skafander, 2009-04-10 10:42:08
 • avatar
  zgłoś
  Tego się nikt nie spodziewał. Niedawno Subaru przedstawiło zdjęcia nowego Legacy, a teraz na targach w Nowym Jorku pojawiła się też jego uterenowiona wersja kombi, czyli Outback.
  auto motor i sport, 2009-04-10 10:31:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij