[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Subaru WRX STI S208 - więcej mocy

Subaru zaprezentowało nowe limitowane serie modeli BRZ oraz WRX STI, które oficjalnie pojawią się na salonie w Tokio. 

Subaru WRX STI S208 Subaru WRX STI S208

Jeśli chodzi o Subaru BRZ STI Sport (na zdjęciu poniżej), fani nie powinni spodziewać się wzrostu mocy, bo modyfikacje są raczej kosmetyczne. Najbardziej w oczy rzuca się kolor o nazwie Cool Grey Khaki. BRZ STI Sport będzie za to jeszcze lepiej jeździć, bo specjalnie dla tej limitowanej serii zmianom poddano nastawy zawieszenia i zwiększono sztywność nadwozia.

Co ciekawe, sprzedaż limitowanej serii nie odbędzie się na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Producent zorganizuje specjalną loterię, która wyłoni szczęśliwców spośród tych, którzy wyrażą swoje zainteresowanie. A będzie ich niewielu, bo auto we wspomnianym wyżej kolorze powstanie w zaledwie stu egzemplarzach.

Subaru BRZ STI Sport Subaru BRZ STI Sport

Przejdźmy teraz do drugiej nowości, która budzi większe emocje. Chodzi o model WRX STI S208. W tym przypadku możemy mówić o wzmocnieniu jednostki napędowej względem serii S207.

Z dwóch litrów pojemności silnika inżynierowie wycisnęli moc 325 koni mechanicznych, które współpracują z 431 niutonometrami maksymalnego momentu obrotowego. Przy napędzie na cztery koła i doskonałym zawieszeniu, parametry te gwarantują ponadprzeciętne emocje.

Subaru WRX STI S208 Subaru WRX STI S208

Poza zmianami pod maską, auto przeszło subtelne modyfikacje wyglądu, jak założenie nowych felg czy spoilera na klapie bagażnika. Inny jest też lakier, a dla zmniejszenia masy, dach wykonany został z włókien węglowych.

Subaru WRX STI S208 Subaru WRX STI S208

Szczęśliwych posiadaczy będzie w tym przypadku niewiele więcej, niż BRZ STI Sport, a procedura sprzedaży przebiegnie w podobny sposób. Producent wylosuje 450 szczęśliwców. Niestety tylko na rynku japońskim...

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 139 617 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij