Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Subaru WRX STI - kuracja odmładzająca

Po dwóch latach od debiutu Subaru odświeża WRX STI. Auto ma nowe obręcze kół, hamulce i zmodyfikowany układ napędowy.

WRX STI Subaru WRX STI 2018

Dzięki kuracji odmładzającej WRX STI dostał przeprojektowany zderzak z dużą ilością czarnych elementów. W tym kolorze od teraz jest w całości wykończona także osłona chłodnicy. W samochodzie debiutują LED-owe reflektory, które umożliwiają doświetlanie zakrętów. 

WRX STI dostał 19-calowe obręcze kół z oponami w rozmiarze 245/35 R19. Felgi skrywają żółte zaciski zmodyfikowanego układu hamulcowego Brembo. Z przodu znajdziemy 6-tłoczkowe, a z tyłu 2-tłoczkowe zaciski.

Silnik napędowy 2,5-litra typu bokser został wzmocniony do 305 KM. Inżynierowie poprawili układ napędu symetrycznego 4x4 oraz zawieszenie.

W kabinie od teraz montowany będzie nowe oparcie tylnej kanapy, którego centralną część można złożyć w podłokietnik z cupholderami. Projektanci zmienili uchwyty drzwi. Ekran o przekątnej 4,3-cala z wersji przed liftingiem zastąpiono nowym 5,9-calowym. Auto dostało również nowe fotele Recaro.

WRX STI ma teraz nowe systemy bezpieczeństwa, jak m.in. ostrzeżenie o kolizji lub układ ułatwiający AVH zastępuje tradycyjne funkcje Hill Holder i Hill Start Assit.  

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 204 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij