Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Subaru XV Concept – szykuje się nowy crossover

Subaru XV Concept Subaru XV Concept

XV Concept ma zapowiadać nowego crossovera w gamie japońskiej marki. Zaprezentowane w Chinach auto nie odbiega stylistycznie od obecnych modeli marki, jest utrzymany w tym samym "języku" stylistycznym, zwanym w Subaru "Protren". Nazwa ta łączy w sobie dwa zwroty, które mają charakteryzować auta z pięcioma gwiazdami na masce - "profesjonalne narzędzie" i "trendy".

Producent nie chwali się szczegółowymi danymi technicznymi auta. Wiadomo, ze pod maskę trafić ma dwulitrowy bokser zestawiony z bezstopniową skrzynią CVT, a w kabinie zmieści się pięć osób. Podano też wymiary auta - dł./szer./wys. - 4450 mm/1800 mm/1620 mm oraz rozstaw osi - 2635 mm. Będzie ono więc o 10 cm krótsze od Forestera, o 2 cm szersze i 5 cm niższe. Ma za to o 2 cm większy rozstaw osi.

XV przyciąga w Szanghaju kolorem nadwozia - mieszanką żółci i zieleni nazwaną "Electro Yellowgreen".

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 750 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  W porównaniu ze starszym XV wygląda lepiej, natomiast co do projektu deski się zgadzam, mogliby popuścić odrobinę wodze fantazji ... .
  ~Samuraj, 2011-04-20 11:12:39
 • avatar
  zgłoś
  ...jak do świni siodło Deska rozdzielcza nowego konceptu to... po prostu dinozaur. I tak niezmiennie od przyjścia na świat pierwszej Imprezy, czyli 1994 roku. Forsujesz opinię, że plastiki tanie i brzydkie jak wulkaniczny kamień, design pamiętający ruchy górotwórcze w Sudetach - a oni i tak swoje. Designerzy i spece od jakości tworzyw muszą być chyba opłacani przez księgowych z Subaru, żeby zachowywać ten iście muzealny projekt przy życiu.Na dodatek to nadwozie. Niektórzy pewnie sądzili, że po Imprezie '2007 żadne Subaru nie będzie wyglądało gorzej . Teraz pewnie żałują , że w ogóle się odzywali
  airmatic, 2011-04-20 00:30:31
 • avatar
  zgłoś
  Taki zwyczajny. Wpisuje się w nurt stylistyczny obecnych modeli Subaru, ale nie powala, a ten lakier może i zwraca uwagę, ale do tej japońskiej marki pasuje jak ... .
  ~Samuraj, 2011-04-19 14:35:34
 • avatar
  zgłoś
  Kolejna premiera szanghajskiej wystawy - żółtozielone Subaru.
  auto motor i sport, 2011-04-19 12:35:51
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij