Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Subaru XV dla każdego

Począwszy od 12 kwietnia Subaru Import Polska wraz ze swoimi lokalnymi przedstawicielami daje wszystkim chętnym okazję do przetestowania najnowszego crossovera XV.

Testy rozpoczyna "wykład" na temat technologii, designu oraz możliwości, jakimi dysponuje ten najładniejszy w gamie Subaru model.

Można wybrać wymarzoną wersję silnikową i przemierzyć autem około 100 km tras testowych. Wiedzie ona nie tylko gładkimi asfaltowymi drogami, lecz także odcinkami szutrowymi, najeżonymi wprost pułapkami terenowymi. W takich warunkach podjęcie decyzji o kupnie na pewno będzie łatwiejsze dla przyszłego nabywcy.

Road Show odbył się już we Wrocławiu, Szczecinie oraz Gdańsku. Specjaliści oraz dealerzy czekają na uczestników: 18 kwietnia w Warszawie, 21 kwietnia w Katowicach, 23 kwietnia w Bielsku Białej oraz 25 kwietnia w Krakowie. Magazyn "auto motor i sport" poleca!

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 750 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Potrzebujesz auta ze stałym, symetrycznym napędem na cztery koła? Subaru chce być tak blisko klientów jak tylko się da. Zamiast marzyć, odwiedź Road Show Subaru i zakosztuj przygody.
    auto motor i sport, 2012-04-18 11:24:44
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij