Subaru do serwisu

Subaru, Legacy, GT, STI
Subaru Legacy GT STI
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 298 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że samochody marki Subaru Legacy Outback wyprodukowane w Japonii, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Przedsiębiorca poinformował, że w niektórych samochodach marki Subaru Legacy Outback na skutek błędu montażowego (słaby styk), może dochodzić do stopienia obudowy silnika wycieraczek. W konsekwencji może to powodować niekontrolowane zatrzymanie wycieraczek.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 1 147 samochodów marki Subaru Legacy Outback. Lista numerów VIN - link.

Przedsiębiorca poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu usunięcia ewentualnej usterki. Pozostali właściciele samochodów marki Subaru Legacy Outback, objętych przedmiotową kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego Subaru.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Subaru Import Polska sp. z o.o. (adres: Kraków, ul. Josepha Conrada 51; tel. 12 687 43 00; www.subaru.pl).

 

REKLAMA
REKLAMA