Sukces Volvo na polskim rynku!

Volvo XC60 T6 AWD
Nadwozie XC60 wnosi do stylu Volvo sporo świeżości, choć ma klasyczne proporcje.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 137 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wynik ten zapewnił Volvo w październiku pierwsze miejsce na polskim rynku wśród marek segmentu Premium. Najchętniej kupowanym modelem szwedzkiej marki jest nadal średniej klasy SUV, czyli XC60. 

Od początku roku nabywców znalazły 3734 samochody marki Volvo, co oznacza wzrost o 21% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego, w którym sprzedanych zostało 3076 sztuk. Wynik ten pozwala szwedzkiej marce na zajęcie drugiego stopnia podium pod względem łącznej sprzedaży od początku roku.

Najchętniej kupowanym Volvo w tym roku (również w ostatnim miesiącu) jest model XC60. Od początku 2009 nabywców znalazło aż 1049 aut. W październiku wydano klientom 236 sztuk tego modelu.

"Zainteresowanie klientów naszym XC60 dostarcza nam dużej satysfakcji. Samochód pojawił się na polskim rynku w tym samym czasie, co dwaj jego silni konkurenci. Dodatkowo pozwolił nam pokazać nieco inny charakter naszej marki. Dotychczas w statystykach sprzedaży Volvo w Polsce dominowały klasyczne sedany." - mówi Marcin Klimczewski z Volvo Auto Polska.

 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA