Suzuki R3 Concept – kompaktowe wymiary, 6 foteli

Suzuki R3 Concept
Suzuki R3 Concept
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

 

Sześciomiejscowy koncept R3 ma przyciągnąć uwagę klientów, którzy potrzebują wielofunkcyjnego samochodu. W zależności od potrzeb będzie można przewieźć nim wygodnie 6 osób, albo szybko złożyć fotele i wygodnie zaopatrzyć osiedlowy warzywniak.

Nowy koncept Suzuki, podobnie jak prezentowany wczoraj Opel Meriva wyposażony został w drugi rząd drzwi otwieranych w odwrotnym kierunku, niż ten, do którego przyzwyczaiły nas obecnie produkowane samochody.

Nadwoziu auta nadano masywny, wręcz brutalny wygląd. Zarówno z przodu i z tyłu koncepcyjny model wyposażono w oświetlenie wykonane w technologii LED.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat źródeł napędu tego auta. Mówi się, że pod maską mogą zagościć silniki 1.2 i 1.4, a także fiatowski diesel 1.3. Mogą być one połączone z pięciobiegową, ręczną skrzynią biegów.

Suzuki jest ważnym graczem na indyjskim rynku. Firma ma niemal 50% udziału w sprzedaży nowych aut w tym kraju. Biorąc pod uwagę nowe koncepty Toyoty i Hondy oraz dodatkowe inwestycje, jakie w stosunku do Indii planuje General Motors, Suzuki nie może spocząć na laurach i nowe, ciekawe projekty, takie jak R3 powinny szybko trafić do sprzedaży.

 

REKLAMA
REKLAMA