[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Suzuki Swift Sport - polska cena

Suzuki Swift Sport został po raz pierwszy pokazany jesienią, na targach we Frankfurcie. Teraz poznaliśmy polską cenę rasowego malucha.

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Nowy Suzuki Swift, jeśli chodzi o stylistykę, ma swoich fanów, ale i przeciwników. Nie można mu jednak odmówić wdzięku. Wersja Sport dostała dodatkowo "pazur" w postaci sportowego zderzaka przedniego.

Z tyłu również mamy sportowo stylizowany zderzak z wkomponowanym w niego dyfuzorem. Widać też dwie pojedyncze końcówki wydechu oraz trapezoidalne światło przeciwmgielne po środku.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Suzuki Swift Sport ma być dostępny z sześcioma kolorami do wyboru, wśród nich żółty, czerwony, niebieski, biały, grafitowy i czarny. W kabinie znajdą się czerwone akcenty stylistyczne, włącznie z efektownym czerwonym przeszyciem na kierownicy oraz  kubełkowe, sportowe fotele.

Rasowa odmiana Swifta wyróżniać się będzie ponadto czerwonym tłem obrotomierza, wyskalowanego do 8 tys. obr./min, podczas gdy prędkościomierz ma tło grafitowe i jego wskazania kończą się dopiero na 260 km/h. Dźwignia manualnej skrzyni biegów o sześciu przełożeniach ma z kolei krótszy niż w seryjnym modelu drążek.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Co pod maską? O ile w poprzedniej generacji dzielił i rządził wolnossący motor 1.6 o mocy 136 KM, tak tutaj pojawił się turbodoładowany silnik 1.4, znany choćby z Vitary S.

Choć fani oczekiwali dużego przyrostu mocy, będzie im musiało wystarczyć solidne 140 KM. Sporo przy tym wzrośnie maksymalny moment obrotowy, bo jego wartość sięgnie 230 Nm. Dodajmy do tego niższą aż o 80 kg masę, sięgającą 970 kg i otrzymujemy przyjemnie rasowego mini hot-hatcha.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Napędzany na przednią oś maluch wykonuje sprint od 0 do 100 km/h w 8,1 sekundy, rozpędzając się maksymalnie do 210 km/h.

Jeśli chodzi o cenę nowego Suzuki Swifta Sport, to na naszym rynku zaczyna się od kwoty 79 900 złotych. Wybierając lakier metalizowany, dopłacić trzeba niewiele ponad 2 tys. złotych. Dealerzy już zbierają zamówienia, a pierwsze dostawy planowane są na lipiec tego roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij