[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Suzuki Swift Sport - turbodoładowany

Na salonie samochodowym we Frankfurcie Suzuki pokazało najnowsze wcielenie gorącej wersji Swifta. Oto nowy Suzuki Swift Sport.

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Niedawno pisaliśmy o przecieku zdjęć japońskiej broszury, dotyczącej nowego Suzuki Swifta Sport. Później w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia. Teraz wiemy już niemal wszystko, włącznie z tym, co znajdzie się pod maską rasowego "malucha".

Nowy Suzuki Swift, jeśli chodzi o stylistykę, ma swoich fanów, ale i przeciwników. Nie można mu jednak odmówić wdzięku. Wersja Sport dostała dodatkowo "pazur" w postaci sportowego zderzaka przedniego. Z tyłu również mamy sportowo stylizowany zderzak z wkomponowanym w niego dyfuzorem. Widać też dwie pojedyncze końcówki wydechu oraz trapezoidalne światło przeciwmgielne po środku.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Suzuki Swift Sport ma być dostępny z sześcioma kolorami do wyboru, wśród nich żółty, czerwony, niebieski, biały, grafitowy i czarny. W kabinie znajdą się czerwone akcenty stylistyczne, włącznie z efektownym czerwonym przeszyciem na kierownicy oraz  kubełkowe, sportowe fotele.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Rasowa odmiana Swifta wyróżniać się będzie ponadto czerwonym tłem obrotomierza, wyskalowanego do 8 tys. obr./min, podczas gdy prędkościomierz ma tło grafitowe i jego wskazania kończą się dopiero na 260 km/h. Dźwignia manualnej skrzyni biegów o sześciu przełożeniach ma z kolei krótszy niż w seryjnym modelu drążek.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Wiemy też wreszcie, jaki napęd trafi do Suzuki Swifta Sport. Nasze wcześniejsze przypuszczenia potwierdziły się. O ile w poprzedniej generacji dzielił i rządził wolnossący motor 1.6 o mocy 136 KM, tak tutaj pojawi się turbodoładowany silnik 1.4, znany choćby z Vitary S.

REKLAMA

Suzuki Swift Sport Suzuki Swift Sport

Choć fani oczekiwali dużego przyrostu mocy, będzie im musiało wystarczyć solidne 140 KM. Sporo przy tym wzrośnie maksymalny moment obrotowy, bo jego wartość sięgnie 230 Nm. Dodajmy do tego niższą aż o 80 kg masę i otrzymujemy przyjemnie rasowego mini hot-hatcha.

Dane dotyczące osiągów nie są jeszcze znane, podobnie jak ceny. Kiedy tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno napiszemy o tym na stronach auto-motor-i-sport.pl. Bądźcie czujni!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij