[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Suzuki Vitara po face liftingu

Rynkowy bestseller marki Suzuki – model Vitara – przeszedł właśnie kurację odświeżającą. Oprócz subtelnych zmian w designie zmodyfikowana została gama silników.

Suzuki Vitara 2018 face lifting Suzuki Vitara 2018 face lifting

Crossover Suzuki Vitara zadebiutował cztery lata temu, na salonie samochodowym w Paryżu. Najwyższy więc czas wprowadzić zmiany, które pozwolą utrzymać sprzedaż na wysokim poziomie. Zobaczmy, co zmieniło się w japońskim crossoverze.

Jeśli chodzi o wygląd, tutaj jedynie bardzo wprawne oko zauważy, co zmieniło się w stosunku do modelu sprzed liftingu. Nieco przeprojektowany został pas przedni, z nowym układem grilla i lekko zmienioną dolną częścią przedniego zderzaka.

REKLAMA

REKLAMA

Suzuki Vitara 2018 face lifting Suzuki Vitara 2018 face lifting

Zauważyć też można, przyglądając się bacznie, że zmianie uległa „grafika” przednich reflektorów, a tylne lampy zyskały nowocześniejszy wygląd, z poziomymi pasami. Doszły też dwa nowe kolory nadwozia i nowe wzory felg.

W kabinie pojawił się nowy zestaw wskaźników, który zawiera teraz kolorowy wyświetlacz pomiędzy zegarami. Lepsze mają być materiały wykończeniowe, a producent wspomina jeszcze o „nowych technologiach” w wyposażeniu. Szczegółów jednak na tym etapie nie znamy.

REKLAMA

Suzuki Vitara 2018 face lifting Suzuki Vitara 2018 face lifting

Spore zmiany zaszły natomiast pod maską. Najważniejsza z nich to rezygnacja ze sprawdzonego, wolnossącego silnika 1,6 o mocy 120 KM. W gamie napędów będziemy mieć za to turbodoładowane motory Boosterjet – słabszy o pojemności 1 litra i mocy 112 KM oraz mocniejszy o pojemności 1,4 litra i mocy 140 KM.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 85 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij