[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Światowy debiut minivana Mitsubishi

Nowy siedmiomiejscowy minivan Mitsubishi, będący połączeniem vana i SUV-a, będzie miał światową premierę na początku sierpnia.

Mitsubishi Next-Generation MPV Mitsubishi Next-Generation MPV

Podczas salonu samochodowego Indonesia Auto Show w Dżakarcie, który odbędzie się w dniach 10-20 sierpnia, Mitsubishi pokaże światu model, którego nazwę poznamy dopiero w chwili premiery. Obecnie nazywa się po prostu "Next-Generation MPV", czyli minivan nowej generacji.

Jeśli chodzi o stylistykę, nowe Mitsubishi budzi skrajne uczucia. Jedni chwalą za ciekawy, wyróżniający się na rynku design, inni krytykują przesadę związaną ze zbyt licznymi przetłoczeniami, a zwłaszcza bardzo "zabałaganionym" przodem.

Faktycznie, projektanci "poszaleli". Na zewnątrz auta dużo się dzieje. Weźmy przód. Tam lampy podzielone są na kilka segmentów. Najwyżej, na przedłużeniu charakterystycznego dla Mitsubishi grilla, znajdują się LED-owe światła do jazdy dziennej. Poniżej umieszczono duże klosze świateł mijania i drogowych. Z kolei lampy przeciwmgielne trafiły nisko, na sam dół mocno stylizowanego zderzaka.

Z boku wzrok przyciąga mocne przetłoczenie biegnące od przednich drzwi aż do kloszy tylnych lamp. Linia okien ucieka mocno w górę za słupkiem C, kończąc się modnym ostatnio czarnym paskiem przechodzącym w tylną szybę. Na klapie bagażnika powtórzono w subtelny sposób motyw stylistyczny Dynamic Shield. 

Mitsubishi Next-Generation MPV Mitsubishi Next-Generation MPV

Zaskoczenie czeka w kabinie. Tutaj design jest raczej klasyczny i stonowany, nie przystający do futurystycznego wyglądu nadwozia. Widać wiele elementów pochodzących z obecnych modeli Mitsubishi - kierownica, pokrętła, a nawet ekran nawigacji.

Jak podaje producent, wnętrza ma mieć trzy rzędy siedzeń, mogących pomieścić do siedmiu pasażerów, z których żaden nie będzie narzekać na brak miejsca, zwłaszcza nad głową. Więcej detali na razie nie znamy.

Mitsubishi Next-Generation MPV Mitsubishi Next-Generation MPV

Wiadomo jeszcze tyle, że do napędu auta posłuży 1,5-litrowy silnik benzynowy, połączony z pięciostopniową skrzynią manualną lub czterobiegowym automatem. Moc przekazywana jest jedynie na przednią oś.

Sprzedaż na lokalnym rynku ruszy niedługo po premierze. Cena ma startować od 189 mln rupii indonezyjskich, czyli w przeliczeniu ok. 52 tys. złotych. Nie ma na razie danych odnośnie debiutu na innych rynkach.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij