[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Świetny debiut Imprezy WRC

Subaru Impreza WRC Kierowcy Subaru - Chris Atkinson i Petter Solberg

Miejsce to zajął Petter Solberg, który ostatni raz wylądował na podium w poprzedniej edycji Rajdu Akropolu. Pierwszą pozycję w tegorocznym rajdzie zajął Sebastian Loeb, wyprzedzając Norwega o 1:09 min.

"Zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju nowego auta. Nowa Impreza WRC ukończyła pierwsze zawody, podczas których wiele się nauczyliśmy i w dobrych humorach wstępujemy w drugą część sezonu" - dodał David Richards.

Drugi kierowca Subaru - Chris Atkinson - wprawdzie nie ukończył zawodów, ale startując na innych ustawieniach samochodu niż Solberg, odniósł pierwsze, historyczne zwycięstwo oesowe dla nowego auta - wygrał czternasty odcinek specjalny. Ale na następnym Australijczyk uderzył w skałę i musiał się wycofać z zawodów.

Kolejna impreza zaliczana do cyklu WRC to Rajd Turcji, który odbędzie się w dniach 13-15 czerwca.

Źródło: wrc.com

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 945 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij