Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Symulator jazdy zrobiony z Subaru Imprezy

Subaru Impreza WRC to legenda rajdów samochodowych, która zwycięsko przejeżdżała dziesiątki OES-ów. Ten egzemplarz co prawda nie jeździ, ale za to ma bardzo ciekawie "urządzone" wnętrze. Zainstalowano tam symulator jazdy.

Symulator Subaru Impreza

"Chudy" budował go dwa lata. Jako bazę do symulatora wykorzystał Subaru Imprezę WRC z 1996 roku. Takim autem startował w rajdach m.in. Colin McRae. Środek jak w prawdziwej rajdówce - klatka bezpieczeństwa, sportowy fotel i oddająca realne wrażenia z jazdy kierownica Logitech G27. Efekt realizmu uzyskano też poprzez dwa monitory na przedniej szybie, które odwzorowują pole widzenia kierowcy. Za dźwięk odpowiada potężny sprzęt firmy Technics.

Zamiast czterech cylindrów w układzie bokser zamontowano tu 4-rdzeniowy komputer z prawdopodobnie najlepszym symulatorem jazdy - Richard Burns Rally. Na tej grze Robert Kubica zdobył tytuł Mistrza Polski w wirtualnej lidze rajdowej.

Cały projekt kosztował "Chudego" aż 20 tys. złotych. "Myślę, że było warto, spełniłem w ten sposób swoje dziecięce marzenie" - mówi z uśmiechem twórca.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 750 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Jeśli ktoś jest chętny aby nas zaprosić na swoja imprezę to podaje do siebie namiary
   biuro@symulatorsubaru.pl

  chudygsm, 2015-07-16 16:30:43
 • avatar
  zgłoś
  <p>W naszym kraju nie brakuje ludzi z wyobraźnią i żyłką pasjonata motoryzacji. Jedni robią repliki, drudzy rekonstruują klasyki. A jeszcze inni tworzą z prawdziwych aut symulatory jazdy. Ciekawym projektem jest symulator na bazie Subaru Imprezy.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Symulator-jazdy-zrobiony-z-Subaru-Imprezy,20188,1">Zobacz artykuł</a>
  auto motor i sport, 2015-07-16 13:47:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij