[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

System Volvo znów zawiódł?

Podczas prezentacji systemu bezpieczeństwa w Volvo XC60 doszło do potrącenia dwóch osób. System zawiódł, czy w ogóle go tam nie było?

Prezentacja systemu bezpieczeństwa w Volvo XC60 tym razem nie zakończyła się sukcesem. Odbywająca się na Dominikanie próba pokazania jak w praktyce działa system ochrony pieszego zakończyła się w mało przyjemny sposób dla dwóch mężczyzn, którzy w tym eksperymencie postanowili wziąć udział jako żywe manekiny. Krótki filmik nakręcony przez obserwującą całe zdarzenie osobę pokazuje jak szwedzki SUV cofa po to, by za chwilę rozpędzić się i potrącić dwóch wspomnianych już mężczyzn. Całe szczęście kierujący pojazdem zatrzymał pojazd dzięki czemu mężczyznom, których uderzyło auto udało się wyjść ze spotkania z SUV-em jedynie z niewielkimi i niegroźnymi obrażeniami.

 

REKLAMA

 

W sieci pojawiły się różne komentarze tego zdarzenia. Jedni twierdzą, że osoba, która w danym momencie kierowała Volvo po prostu nie włączyła systemu ochrony pieszego. Jeszcze inni twierdzą, że ten konkretny egzemplarz w ogóle nie posiadał takiego systemu w swoim wyposażeniu.

Tak czy inaczej, należy przypomnieć, że to nie pierwszy raz kiedy auto szwedzkiej marki podczas prezentacji systemów bezpieczeństwa zachowuje się nie tak, jakby sobie tego życzyli organizatorzy. Pierwszy tego typy wypadek zdarzył się w 2010 roku, kiedy to na oficjalnej prezentacji z udziałem mediów, Volvo S60 zamiast zatrzymać się przed stojącą naczepą wbija się w nią z impetem. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 124 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij