Szybcy i wściekli 8 – mamy trailer najnowszej części sagi

Fani serii filmów spod szyldu "Szybcy i wściekli" dostali ogromny zastrzyk adrenaliny. Twórcy pokazali trailer najnowszego filmu - The Fate of the Furious.

Szybcy i wściekli 8

W najnowszej odsłonie nie zabraknie plejady gwiazd amerykańskiego kina. Oprócz dobrze znanych już bohaterów pojawi się nowa postać - Cipher, którą gra Charlize Theron.

W ponad 3-minutowym trailerze twórcy filmu zdradzają fabułę nowej ósmej części. Jak na amerykańskie kino przystało jest dużo wybuchów, akcji i oczywiście egzotycznych samochodów.

Fanów na pewno zaskoczy fakt, że główny bohater, czyli Dominic Toretto (Vin Diesel) z niewiadomych powodów odwraca się od swoich przyjaciół (w trailerze często pada określenie rodzina).

Reszta paczki, czyli m.in. Roman Pearce (Tyrese Gibson) and Tej Parker (Chris “Ludacris” Bridges) i Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) zostają wciągnięci do poszukiwań i akcji mającej zatrzymać Toretto. Ekipą dowodzi "Pan Nikt", czyli Kurt Russell.

I oczywiście w filmie nie brakuje Dwayne'a "The Rocka" Johnsona i Jasona Stathama. Jednak ich roli nie zdradzimy, możecie to zobaczyć na udostępnionym trailerze:

Twórcy filmów z serii "Szybcy i wściekli" przyzwyczaili nas, że ich obrazy kipią od wybuchów i komputerowych efektów. Najnowsza część "Szybkich i wściekłych" do polskich kin trafi w kwietniu przyszłego roku. Za Oceanem nowy film jest promowany jako "The Fate of the Furious". 

Ciekawostka, w filmie jednym z pojazdów będzie czołg, ale i tak przebija go łódź podwodna. 

Czy ósma część, to ostatnia odsłona przygód Toretto i spółki? Obstawiamy, że saga dobije do 10 filmów.

REKLAMA