Szybka naprawa

QUIXX, specjalizujący się w zestawach „DIY” do własnoręcznych napraw z kategorii Smart Repair rozszerza swoją ofertę w Polsce o 6 nowości, które pozwolą każdemu właścicielowi pojazdu na szybką i skuteczną poprawę wyglądu karoserii, plastików, szyb czy tapicerki.

Konserwacja materiały prasowe
Konserwacja

Wszystkie zestawy DIY QUIXX zawierają pełen komplet najpotrzebniejszych preparatów, narzędzi i gadżetów (np. ściereczki, rękawiczki, papiery ścierne itd.) , dzięki czemu zapewniają bezproblemową, szybką i efektywną pracę, którą z powodzeniem może wykonać niemal każdy właściciel pojazdu.

REKLAMA

1.Plastiki i opony

W tej kategorii znalazły się dwa nowe produkty. Mają za zadanie odświeżanie wyglądu, poprawę głębi koloru i ogólną konserwację elementów wykonanych z czarnych plastików oraz opon i gumy. QUIXX Czernidło do plastików poprawia ich wygląd nawet na okres 12 miesięcy a jego receptura oparta jest na specjalnych polimerach. QUIXX Czernidło do opon korzysta z technologii czarnego polimeru i pozostawia długotrwały efekt czystej, świeżej i czarnej opony.

2.Lakier

Dwa nowe produkty do poprawy wyglądu lakieru nastawione są na usuwanie i zabezpieczanie powierzchownych rys oraz niwelowanie odprysków lakieru. QUIXX Korektor do zabezpieczania rys to preparat w formie pisaka lub „sztyftu”, za pomocą którego można wypełnić i zabezpieczyć rysy na lakierze. Zabezpieczenie zapobiegnie nadmiernemu utlenianiu się lakieru w uszkodzonym miejscu. QUIXX Zestaw do usuwania odprysków umożliwia usuwanie śladów, które najczęściej powodowane są przez uderzające podczas jazdy kamienie.

3.Szyby

Nowym produktem do szyb jest QUIXX Zestaw do usuwania zarysowań ze szkła. To bardzo pomocne narzędzie pozwala na całkowitą likwidację wszelkiego rodzaju irytujących rysy nie tylko na szybach samochodowych, ale również tych powstałych na szkle zegarkowym, szklanych meblach, dekoracjach i szybach okiennych czy witrynowych.

4. Tapicerka skórzana

QUIXX Zestaw naprawczy do skóry to prosty i szybki w użyciu komplet preparatów, narzędzi i mikrofibr i gąbek do odnawiania i odświeżania tapicerek skórzanych. Ten duży zestaw jest odpowiedni zarówno do tapicerki ze skóry naturalnej oraz winylowej.

REKLAMA