Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Tajemnicze BMW M3 na torze Nürburgring

Od kilku dni auto pojawia się na Północnej Pętli, robi kilka okrążeń i wraca do fabryki BMW. Domysłów jest sporo. Może to nowy CSL? BMW zdecydowanie zaprzecza jakoby miało w planach produkcję tej serii limitowanej, kultowej dla właścicieli M3 edycji E46. Mówi się też, że być może trwają testy nowej, limitowanej wersji M3 opartej na torowym modelu klasy GT4. Niektórzy dopatrują się zastosowania w tym aucie drogowej wersji systemu KERS. A może to test jakiegoś specjalnego pakietu opcji, które będą dostępne na wybranych rynkach?

Najodważniejsze plotki głoszą, że jest to muł testowy kolejnego M3, zamknięty dla niepoznaki w skorupie obecnego modelu.

BMW wciąż milczy na temat tego pojazdu. Mała nalepka KW, będąca logotypem niemieckiej firmy współpracującej z BMW w dziedzinie zawieszeń, umieszczona w prawym dolnym rogu klapy bagażnika sugeruje, że może to być faktycznie przedprodukcyjny egzemplarz z pakietem tubingowym. A może to tylko zmyłka?

Bez wątpienia auto jest niższe niż seryjne M3, spoiler na klapie, zmieniony przedni zderzak i klatka bezpieczeństwa w kabinie sugerują, że ten potwór wiele potrafi. Ale pogłoska, że to może być kolejna "eMka" w skórze obecnej, to chyba lekka przesada...

 

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij