[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


Tak może wyglądać nowe Audi RS4

Obecne Audi RS4 pojawiło się dopiero pięć lat po premierze zwykłej "A4", przy okazji faceliftingu. Teraz, po premierze nowej generacji już pojawiają się "gdybania" i spekulacje o nowym RS4.

Audi RS4 B9 fot. X-Tomi Design
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 195 400 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Wczoraj przywitaliśmy nowe Audi A4, a dziś już możemy zagłębić się w informacje o RS4. Nie wiadomo, czy Audi pójdzie tokiem obecnego rozumowania, tzn. wypuści tylko mocną odmianę kombi czy zdecyduje się też na sedana.

Przewiduje się, że wolnossąca V-ósemka, montowana w obecnym RS4, którą jeździli nasi koledzy zostanie zastąpiona bardziej wydajnym silnikiem V6 turbo. Być może będzie to rozbudowany i mocniejszy silnik z obecnego Audi S4, czyli 3.0 TFSI, który ma obecnie 333 KM i 440 Nm.

REKLAMA

Biorąc pod uwagę nową Giulię i jej 510 KM, w nowym RS4 możemy spodziewać się mocy przekraczającej barierę 500 KM. Mocne Audi ma zadebiutować na przełomie 2016 i 2017 roku.

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA