[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Tak wygląda nowe BMW serii 5!

BMW 5 2010 BMW 5 2010

Według przedstawicieli BMW, nowa seria 5 ma być najładniejszą limuzyną, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana przez bawarski koncern. I nie może być inaczej, gdyż obecny model na tle nowszych konkurentów nadal prezentuje się świeżo.

Nasze zdjęcia przedstawiają wygląd nowej "piątki" już prawie bez kamuflażu. Zasłonięte są jedynie lampy przednie i tylne oraz boczne przetłoczenia. Dlatego też już niedługo można spodziewać się pierwszych fotografii BMW serii 5 bez żadnych "zasłonek".

A co skrywa nowa karoseria? Przede wszystkim znacznie obszerniejszą kabinę pasażerską, co zawdzięcza powiększonemu aż o 10 cm rozstawowi osi, natomiast długość własna "piątki" wzrośnie jedynie o 2 cm.

Deska rozdzielcza nowego samochodu ma mieć wiele zapożyczeń z serii 7 oraz modelu 5 GT. Takie same, jak w starszych braciach są na przykład zegary, których dolną część stanowi kolorowy wyświetlacz.

Między przednimi kołami pracować będą silniki benzynowe i turbodiesle. Niewykluczone, że obok jednostek 6-cylindrowych, pod maską znajdą się nowe, turbodoładowane silniki czterocylindrowe.

Na szczycie oferty występować będą 4,4-litrowe V-ósemki typu Twin Turbo o mocy ponad 400 koni mechanicznych. M-piątka, czyli najmocniejszy sportowy model BMW serii 5, ma mieć nie 10-, a 8-cylindrową jednostkę napędową pod maską.

Krążą głosy, że podobnie jak w modelach X6 i serii 7, w "piątce" zadebiutuje napęd hybrydowy.

Źródło: Automedia

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij