Targi Motor Show Poznań 2015 to nie tylko samochody

Motor Show 2015 przygotowało coś nie tylko dla automaniaków, ale osobną halę mają też motocykle i kampery.

My skupiamy się głównie na samochodowym aspekcie targów w Poznaniu, ale Motor Show to nie tylko auta. Zaraz obok czterech kółek znajdują się jednoślady. Blisko 35 motocyklowych marek prezentuje swoje maszyny, w tym Harley-Davidson, Suzuki, Yamaha, czy The Heist. Swoją odświeżoną kolekcję motocykli na sezon 2015 pokaże też polski Junak.

REKLAMA

Dla motocyklistów odbywa się też pokaz jazdy w specjalnej metalowej kuli. Chodzi o to, że stunterzy na maszynach są zamknięci w "kuli śmierci", po której jeżdżą w kółko. Taka jazda wymaga bardzo dobrych umiejętności i skupienia.

Targi poznań kula śmierci

Na tegorocznych targach już po raz czwarty zagości sektor caravaningu. Luksusowe campery, przyczepy, akcesoria - to wszystko znajdziecie w Poznaniu. Obecni będą tez fani aktywnego wypoczynku w "mobilnym domu", którzy zjadą się na Motor Show. Będzie można wymienić się doświadczeniami, opiniami.

Znajdzie się też dla płci pięknej. Ciekawą okazją będzie możliwość spotkania z pierwszą polską stunt girl, Ewą Pieniakowską! To ona jest prekursorką stuntu motocyklowego w żeńskim wydaniu W Polsce. Jako pierwsza kobieta
w historii Polski wystartowała w zawodach stuntridingu, od zawsze organizowanych z udziałem wyłącznie męskich zawodników. Spotkanie odbędzie na stoisku Speed Ladies.

Oprócz tego odbędzie się wiele konkursów, debat i quizów. Odwiedzając Motor Show 2015 nie zapomnijcie odwiedzić naszego stoiska.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA