Targi Motoryzacyjne Auto Moto Arena

Już w lutym 2014 roku w Arenie Ostróda po raz pierwszy odbędą się Targi Motoryzacyjne Auto Moto Arena. Wydarzenie to skierowanie będzie do dealerów: samochodów osobowych, motocykli, skuterów i quadów, systemów car-audio oraz tuningu, usług ukierunkowanych na motoryzację oraz samochodów ciężarowych i naczep.

Targi Auto Moto Arena

To jedyne tego typu wydarzenie w regionie województw: pomorskiego, warmińsko – mazurskiego oraz kujawsko – pomorskiego, gdzie w kilku strefach tematycznych zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje dealerów samochodów osobowych, motocykli, skuterów, quadów oraz akcesoriów i usług.

Strefę PREMIUM, pierwszego dnia targów (BUSINESS DAY), odwiedzą przede wszystkim zaproszeni właściciele małych i średnich firm, zainteresowani rozwiązaniami dla biznesu, a także Klienci VIP poszukujący aut z luksusowym wyposażeniem i drogich motocykli.

Do dyspozycji profesjonalistów będzie Strefa Testów oferująca możliwość sprawdzenia danego pojazdu w terenie w towarzystwie doradcy. Program targów w pierwszym dniu targów urozmaici szkolenie pt. "Flota w małej firmie" organizowane wspólnie z redakcją magazynu FLOTA.

W Strefie Okazji Motoryzacyjnych przez trzy dni prezentowane będą standardowe modele samochodów dla klientów indywidualnych, którzy poszukują wymarzonego auta w dobrej cenie. Odwiedziny targów w Ostródzie będą również okazją do zapoznania się z ciekawymi modelami motocykli, skuterów i quadów – idealnych na nadchodzący sezon wiosenny, a także z szeroką paletą akcesoriów motoryzacyjnych i usług. Ofertę wystawców dopełni prezentacja rozwiązań dla samochodów prezentowana w Strefie Tunningu – Car – Audio.

Dla odwiedzających targi rodziców wraz ze swoimi pociechami przygotowana została Strefa Rodzinna, gdzie najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych grach i zabawach o charakterze edukacyjnym, poświęconym motoryzacji.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.automoto-arena.pl. Organizator wystawy jest firma Demuth Alfa sp. z o.o.

REKLAMA