[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Aston Martin Vantage GT3

Brytyjski producent przygotował coś specjalnego na genewskie targi motoryzacyjne. Jego stanowisko zdobić będą dwie najświeższe premiery. Jedną z nich będzie Aston Martin Vantage GT3. 

Wokół Astona Martina na pewno będzie bardzo gorąca atmosfera podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Wszystko za sprawą dwóch nadzwyczaj szybkich i ekscytujących aut. O jednym z nich, Astonie Martinie Vulcan, mieliśmy przyjemność już was poinformować. Teraz nadszedł czas na drugiego zawodnika.

Brytyjczycy, obok Vulcana, zaprezentują limitowaną edycję dobrze znanego nam od lat Vantage’a. To charakteryzujące się ponadczasowym pięknem coupe zamienia się w torowego rozbójnika, stając się najbardziej hardcorową wersją tego auta, przyjmując przydomek GT3. Inspirowany wyścigami samochodowymi Vantage powstanie w liczbie 100 sztuk. Każdy z nich napędzany będzie 6,0- litrowym V12 rozwijającym moc 600 KM! Dopełnieniem ogromnej mocy ma być lekkość, a ten duet zawsze jest gwarantem nadzwyczajnych osiągów.

REKLAMA

   

Niższy i szerszy niż którykolwiek z rodziny Vantage-ów, wyposażony w pokaźnych rozmiarów tylne skrzydło i splitter mających zapewniać docisk na torze i indywidualny styl na drogach publicznych. Oba te elementy, podobnie jak wiele innych, wykonane są z włókna węglowego, które było sprzymierzeńcem konstruktorów w walce o jak najniższą masę.

We wnętrzu również króluje włókno węglowe. Znajdziemy je na kokpicie, drzwiach czy nawet łopatkach do zmiany biegów. Fotele? Tak, też wykonane są z tego materiału. Dodajmy do tego jeszcze możliwość personalizacji wnętrza dzięki Q by Aston Martin, a uzyskamy  wnętrze niemal idealne.

Chętnych na oglądanie tego limitowanego Vantage’a prosimy o udanie się na stoisko Astona Martina na Targach Motoryzacyjnych w Genewie już 3 marca. Potencjalnych kupców prosimy natomiast o odrobinę cierpliwości, pierwsze egzemplarze dostarczone zostaną w trzecim kwartale 2015 roku. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 839 580 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij