Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Honda Jazz

Honda wystawia kolejną generację Jazza do walki w segmencie B. Stylistyka nawiązująca do innych modeli marki oraz nowe silniki to w skrócie nowa Honda Jazz.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 96 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowy Jazz wyglądem upodobnił się do większego, bratniego crossovera - HRV. Oba auta debiutują na Targach Motoryzacyjnych w Genewie.

Pod maską nowej Hondy Jazz znajdzie się nowy, 1.3-litrowy silnik i-VTEC o mocy 102 KM, połączony z 6-stopniową skrzynią manualną lub bezstopniową CVT.

We wnętrzu zastosowano nowej jakości materiały (bardziej przyjemne w dotyku), przeprojektowano deskę rozdzielczą, a na jej środku znalazł się 7-calowy dotykowy wyświetlacz, obsługujący najważniejsze funkcje. Nowością będzie system infotainment, informujący na bieżąco o wydarzeniach, pogodzie i korkach.

Jazz urósł w stosunku do poprzednika. Jest o 95 mm dłuższy i ma o 30 mm większy rozstaw osi. To przekłada się na ilość miejsca w środku i większy bagażnik (345/884 litry).

Do Europy nowa Honda Jazz zawita latem 2015 roku. Natomiast premiera odbędzie się podczas Targów Motoryzacyjnych w Genewie.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA