Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Land Rover Evoque po liftingu

Po kilku latach swojej obecności na rynku Land Rover Evoque przechodzi face-lifting. Musi być na tyle udany, by dobrze przyjęty na rynku SUV dalej cieszył oko. 

Wraz ze swoją premierą Land Rover Evoque będzie pierwszym autem tego producenta wyposażonym w przednie reflektory całkowicie oparte na technologii LED. Jeśli chodzi o zmiany stylistyczne, to zgodnie z tym co mówią spece od  „dizajnu” w Land Roverze, mają ograniczać się jedynie do odświeżenia wyglądu Evoque’a, który jako jego największa zaleta zdołał przyciągnąć ponad 400 000 nabywców na całym świecie. Dokładniejsze informacje co do zapowiedzianej nowej palety silnikowej i systemów bezpieczeństwa poznamy już niebawem. Póki co, na zdjęciu podesłanym przez Land Rovera możemy zobaczyć jak będą wyglądać światła do jazdy dziennej odświeżonego Evoque’a. 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Choć Land Rover Evoque jest jedną z najbardziej awangardowo i nowocześnie wyglądającym SUV-em na rynku, to w Land Roverze doszli do wniosku, że czas go odświeżyć. Jego prezentacja już w Genewie!</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Land-Rover-Evoque-Targi-Genewa-2015-Targi-Motoryzacyjne-Genewa-2015,18959,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-02-17 10:35:57
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij