[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Qoros 3 City SUV

Chińska marka Qoros produkuje samochody inne, niż pozostałe produkty z Dalekiego Wschodu. Qoros chce zawalczyć o europejskiego klienta, a więc ich auta muszą być na wysokim poziomie. Ich najnowszą bronią jest model 3 City SUV, który zadebiutuje w Genewie.

Ten długi na 445 cm crossover z Chin chce konkurować z Hondą CR-V, Mitsubishi Outlanderem, Nissanem Qashqai, czy Skodą Yeti. Rozmiarami przewyższa większość swoich konkurentów.

Qoros 3 City SUV w dużej mierze jest opary na mniejszym, kompaktowym bracie Qoros 3. Jednak prześwit w stosunku do niego zwiększył się o 67mm i wynosi teraz 17cm. Auto jest typowym autem o pseudoterenowym wyglądzie. Plastikowe błotniki, większe koła, relingi dachowe to typowe cechy aut tego gatunku.

Chiński Qoros może pochwalić się maksymalną oceną w testach zderzeniowych Euro NCAP - 5 gwiazdek. To wyjątek wśród aut chińskich.

Pod maską "chińczyka" pracuje benzynowy silnik 1.6 turbo o mocy 156 KM. Motor może współpracować z manualną lub automatyczną skrzynią biegów - obie po 6 przełożeń. Z "manualem" auto do setki przyspiesza w 10,1 s, w przypadku skrzyni automatycznej wartość ta wynosi 10,8 s. Średnie spalanie plasuje się na poziomie 7 litrów na setkę.

My będziemy mieli problem z kupnem aut marki Qoros. W Polsce na razie nie ma oficjalnego dealera tej marki, najbliższy znajduje się w Bratysławie. Tam mniejszy Qoros 3 kosztuje ok. 20 tys. euro, więc 3 City SUV będzie prawdopodobnie droższy.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij